24 August 2022 - Wednesday

WEST COAST İZMİR VOL. VII

İzmir
WEST COAST İZMİR VOL. VII

Event Details

24 Ağustos Çarşamba Batı Yakası rüzgarları İzmir’e geliyor. Birbirinden yetenekli Mc'ler ve DJ performansları eşliğinde İzmir’den, Kaliforniya'ya uzanan bu yolculuk Bios İzmir’de .

Türkiyen'in ilk Hip-Hop radyosu TürkRap FM destekleriyle, çok yetenekli ve özgün tarzda Hip-Hop müzisyenlerinden oluşan bir performans serisi sizleri bekliyor .

Kurallar
- Etkinlik 18 yaş ve üzeri katılımcılar içindir.
- Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
- Etkinliğe ait bileklikler, etkinlik boyunca çıkarılmamalıdır.
- Organizasyon ve mekan yetkilileri, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. (İlk iş günü biletleme sitesi üzerinden iade talepleri gerçekleştirilir.)
- Etkinlik’e katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı organizatöre ait olup katılımcı etkinlik’e katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.
- Organizatörün programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
- Etkinlik gişesi girişinde online biletinizi hazırlamayı ve biletinize uygun bilet kontrol noktasına girmeyi unutmayınız.

24 August 2022 Wednesday 19:00

25 August 2022 Thursday 01:00


Bios Bar, Alsancak Mah. Gazi Kadınlar Sok. No:18, Konak, İzmir


View Map

Event Promoter

Comments