08 January 2022 - Saturday

UMUT ERCAN

İstanbul
UMUT ERCAN

Event Details

2003 Doğumlu Hip-Hop ve Rap müzik sanatçısı Umut Ercan çok sevilen parçalarıyla oluşan ilk konserini gerçkeleştirmek için Woodstock Kadıköy sahnesinde. Konsere ''Skapova, Reso , Anka , Melkan ve Xao'' gibi değerli sanatçılar eşlik edecekler.

8 Ocak Cumartesi günü saat 19:30'da Woodsotck Kadıköy'de görüşmek üzere.

Tüm etkinliklerden haberdar olmak için bizi instagramdan takip et  !

https://www.instagram.com/batuhancompany/

Kurallar
- Etkinlik 18 yaş ve üzeri katılımcılar içindir.
- Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
- Etkinliğe ait bileklikler, etkinlik boyunca çıkarılmamalıdır.
- Organizasyon ve mekan yetkilileri, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. (İlk iş günü biletleme sitesi üzerinden iade talepleri gerçekleştirilir.)
- Etkinlik’e katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı organizatöre ait olup katılımcı etkinlik’e katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.
- Organizatörün programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
- Etkinlik süresince kayıt yapmak kesinlikle yasaktır. Etkinlik alanına profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera ve fotoğraf makinası vb.) alınmayacaktır.
- Etkinlik alanına gelirken misafirlerimizin aşı kartını, aşı kartı yok ise PCR testi veya hastalığı geçirmiş olduğuna dair HES uygulaması üzerinden ilgili ibrazını yapması gerekmektedir. Aşı kartı/PCR testi olmayan katılımcıların etkinlik alanına girebilmeleri mümkün olmayacaktır.
- Etkinlik gişesi girişinde online biletinizi hazırlamayı ve biletinize uygun bilet kontrol noktasına girmeyi unutmayınız.

Performers

UMUT ERCAN SKAPOVA RESO ANKA MELKAN XAO

08 January 2022 Saturday 19:30

09 January 2022 Sunday 00:00


Woodstock, Osmancık Sok. Kadıköy, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter