26 December 2021 - Sunday

WEST COAST İSTANBUL VOL. 3 W/ HAN , XEMHVN ,TÜM , AYBERK , VESTA , TEO , BİN FERZAN , ALP COSE

İstanbul
WEST COAST İSTANBUL VOL. 3  W/ HAN , XEMHVN ,TÜM , AYBERK , VESTA , TEO , BİN FERZAN , ALP COSE

Event Details

26 Aralık Pazar Batı Yakası rüzgarları İstanbul'da esecek. Birbirinden yetenekli Mc'ler ve harika DJ'ler eşliğinde İstanbul'dan, Kaliforniya'ya uzanan yolculuğumuzda Woodstock Kadıköy buluşacağız.

Saat 19:30'da kapılarımızı Old School ve Yeni nesil parçaların harmanlandığı bir Warm Up partiyle açılacak. Ardından çok yetenekli ve birbirinden değerli Hip -Hop müzisyenlerinden oluşan bir performans serisi sizleri bekliyor olacak . West Coast İstanbul Hip Hop Sahnesinde özgün müzikleriyle ve kaliteli içerikleriyle ; TÜM , AYBERK & VESTA , HAN & XEMHVN , TEO ve BİN FERZAN birbirinden enerjik parçalarını sizlerle paylaşcak.

Etkinliğimizin ardından partimize eğlenceli ve harikalı DJ'lerimiz ile devam edeceğiz.

26 Aralık Pazar 19:30'da Woodsotck Kadıköy'de görüşmek üzere.

Tüm etkinliklerden haberdar olmak için bizi instagramdan takip et  !

https://www.instagram.com/batuhancompany/

Kurallar
- Etkinlik 18 yaş ve üzeri katılımcılar içindir.
- Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
- Etkinliğe ait bileklikler, etkinlik boyunca çıkarılmamalıdır.
- Organizasyon ve mekan yetkilileri, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. (İlk iş günü biletleme sitesi üzerinden iade talepleri gerçekleştirilir.)
- Etkinlik’e katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı organizatöre ait olup katılımcı etkinlik’e katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.
- Organizatörün programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
- Etkinlik süresince kayıt yapmak kesinlikle yasaktır. Etkinlik alanına profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera ve fotoğraf makinası vb.) alınmayacaktır.
- Etkinlik alanına gelirken misafirlerimizin aşı kartını, aşı kartı yok ise PCR testi veya hastalığı geçirmiş olduğuna dair HES uygulaması üzerinden ilgili ibrazını yapması gerekmektedir. Aşı kartı/PCR testi olmayan katılımcıların etkinlik alanına girebilmeleri mümkün olmayacaktır.
- Etkinlik gişesi girişinde online biletinizi hazırlamayı ve biletinize uygun bilet kontrol noktasına girmeyi unutmayınız.

26 December 2021 Sunday 19:30

27 December 2021 Monday 00:00


Woodstock, Osmancık Sok. Kadıköy, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Comments