14 February 2022 - Monday

İKİYE ON KALA - SEVGİLİLER GÜNÜ ÖZEL KONSERİ @DOROCKXL

İstanbul
İKİYE ON KALA -  SEVGİLİLER GÜNÜ ÖZEL KONSERİ @DOROCKXL

Event Details

Unutumaz ve birbirinden özel eserleriyle '' İKİYE ON KALA'' sevgililer günü özel konseriyle 14 Şubat günü sevenleriyle buluşuyor . 

2014'den yılından bu yana ''Uğur Uras Ustaoğlu'' tarafından başlatılmış tek kişilik bağımsız bir müzik yolculuğuna, bu özel günde “Bütün İstanbul Biliyo” , '' İyi ve Güzel Kadınlar Hep Ağlar''ve “Kafamda Kentsel Dönüşümler” gibi onlarca eşsiz eserlerle eşlik edeceğiz . 

Bu muazzam gecede, İkiye On Kala’nın mükemmel şarkılarıyla yaşanacak eşsiz deneyime davetlisiniz !

14 Şubat pazartesi günü saat 20:00'da Dorock XL Kadıköy'de görüşmek üzere.

Tüm etkinliklerden haberdar olmak için bizi instagramdan takip et  !

https://www.instagram.com/batuhancompany/

 Kurallar


- Etkinlik 18 yaş ve üzeri katılımcılar içindir.
- Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
- Organizasyon ve mekan yetkilileri, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. (İlk iş günü biletleme sitesi üzerinden iade talepleri gerçekleştirilir.)
- Etkinlik’e katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı organizatöre ait olup katılımcı etkinlik’e katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.
- Organizatörün programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
- Etkinlik alanına gelirken misafirlerimizin aşı kartını, aşı kartı yok ise PCR testi veya hastalığı geçirmiş olduğuna dair HES uygulaması üzerinden ilgili ibrazını yapması gerekmektedir. Aşı kartı/PCR testi olmayan katılımcıların etkinlik alanına girebilmeleri mümkün olmayacaktır.
- Etkinlik gişesi girişinde online biletinizi hazırlamayı ve biletinize uygun bilet kontrol noktasına girmeyi unutmayınız.tkinlik girişinde “Hayat Eve Sığar” uygulaması üzerinden HES kodu sorgulaması yapılacaktır.


14 February 2022 Monday 20:00

15 February 2022 Tuesday 03:30


Dorock XL, Caferağa Mah. Neşet Ömer Sok. No:3/C, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Comments