13 August 2024 - Tuesday

Nation of Language

İstanbul, Beyoğlu
540.00 TRY
Nation of Language

Event Details

New York merkezli indie pop grubu Nation of Language, 13 Ağustos'ta Asmalımescit'in en yeni ve en popüler canlı müzik mekanı Blind'da sahne almak üzere ilk kez ülkemize geliyor.

Kendilerine güvenen ilk albümlerinin yayınlanmasından dört yıl sonra, new wave, post-punk ve shoegaze türlerine getirdikleri dans edilebilir ve tutkulu yorumlarıyla hızla büyüyen bir uluslararası dinleyici kitlesine ulaşan Nation of Language, 8 yıllık kariyerlerinde büyük başarılar kazandı.

İlk albümleri Presence'ın eleştirmenlerce beğenilmesinin ardından, 2021'deki devam albümleri A Way Forward onları daha geniş bir dinleyici kitlesine ulaştırarak The Late Show with Stephen Colbert'te TV'ye çıkmalarını ve bir dizi kapalı gişe turneye çıkmalarını sağladı. 2023 tarihli albümleri Strange Disciple da bu ivmeyi sürdürerek Rough Trade'in gıpta ile baktığı yılın 1 numaralı albümü seçildi. Son yılların en iyi canlı performansları listelerinde üst sıralarda yer alan grup, Austin City Limits Festival, Desert Daze, Pitchfork Festival, Primavera Sound, Corona Capital, Outside Lands, Bonnaroo ve daha pek çok festivalin son dönemlerinde önemli bir festival çekiciliği olarak synth-first'e hücum etmeye devam ediyor.

8 sene önce yolları Brooklyn’de kesişen, vokal Ian Richard Devaney, klavyesiyle hayranlarını seksenlere ışınlamaktan geri durmayan Aidan Noell ve bas gitarda Alex MacKay’den oluşan Nation of Language’in performansına şahit olmak için acele edin!

Kurallar

-Etkinlik 18 yaş ve üzeri katılımcılar içindir.

-Kapı açılış 21:00'dir.

-Etkinlik alanına yiyecek içecek, kesici, delici veya yanıcı alet sokmak yasaktır.

-Etkinlik katılımcıları etkinlik alanı içerisinde fotoğraf & video çekiminin yapılacağını kabul eder.

-Yazılı izin olmadığı takdirde profesyonel görüntü kayıt cihazları sokmak ve çekim yapmak yasaktır.

-Profesyonel olmayan cihazlarla, diğer misafirleri ve performans veren sanatçıları rahatsız edecek ve özel hayatının gizliliğini ihlal edecek çekim yapılmamasına özen gösterilmesi beklenmektedir. Flaşlı çekim yapmak kesinlikle yasaktır.

-Organizasyon ve mekan yetkilileri uygun görmedikleri kişileri etkinlik ve backstage alanına almama hakkına sahiptir.

-Kadın-erkek sayısındaki dengeye, tavır, üslup, giyim ve genel anlamıyla uygunluk konularına özellikle özen gösterilmekte olup bu ve bu gibi sebeplerden ötürü giriş yapılamayabilir. Bunun kararı tamamen kapı inisiyatifindedir. Kapımızın kararı sondur ve her koşulda geçerlidir.

-Etkinliğe katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı organizatöre ait olup katılımcı etkinliğe katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.

Performers

Nation of Language

13 August 2024 Tuesday 21:00

13 August 2024 Tuesday 23:55


Blind İstanbul, Asmalı Mescit, Şehbender Sk. No:34430 D:no 3, Beyoğlu/İstanbul, Türkiye, Beyoğlu, İstanbul


View Map

Event Promoter