14 August 2024 - Wednesday

Ari Abdul

İstanbul, Beyoğlu
540.00 TRY
Ari Abdul

Event Details

New York'tan çıkıp, kendi alternatif pop markasını oluşturan Ari Abdul, Blind'da sahne alacak.

Brooklyn, New York'tan çıkarak kısa sürede kendi karanlık alternatif pop markasını oluşturan Ari Abdul, 5 Nisan'da Asmalımescit'in en yeni canlı müzik mekanı Blind'da sahne almak üzere ilk defa ülkemize geliyor.

Ari Abdul, The Neighborhood ve Lana Del Rey gibi en sevdiğiniz shoegaze sanatçılarının yankı ağırlıklı dalgalarını birleştiriyor. Bir dizi görsel ve stilistik etkiyi bir araya getiren Ari, sanatsal çabalarına gizemli bir hava katmayı da başarıyor. Bu yılın başlarında ilk single'ı BABYDOLL 'u ve ardından hızlandırılmış versiyonu BABYDOLL (Speed)'i yayınladı. 130 milyondan fazla dinlenen bu iki şarkı, 400 milyon TikTok görüntülemesi ile de viral başarı elde etti.

Brooklyn'de büyüyen Ari Abdul için müzik hızla ikinci bir dil haline geldi. Ekvadorlu annesi Latin müziğini severken, Kosta Rikalı/Filistinli babası onu klasik rock ile tanıştırdı. Hip-hop ve metalle ilgilenen erkek kardeşleri ise her şeyi tamamlıyordu. Elektro gitara 14 yaşında geçti ve Nirvana'dan esinlenerek grunge şarkılar çalmaya başladı.

Gelecekte ismini çokça duyacağımız, ülkemizde ilk kez sahne alacak olan Ari Abdul ile tanışmayı ihmal etmeyin.

Kapı Açılış: 21.00
Etkinlik Başlangıç: 22.00

Performers

Ari Abdul

14 August 2024 Wednesday 21:00

15 August 2024 Thursday 03:00


Blind İstanbul, Asmalı Mescit, Şehbender Sk. No:34430 D:no 3, Beyoğlu/İstanbul, Türkiye, Beyoğlu, İstanbul


View Map

Event Promoter