14 November 2021 - Sunday

DOD PRESENTS : RECREATION PARTY @DOROCKXL

İstanbul
DOD PRESENTS : RECREATION PARTY @DOROCKXL

Event Details

İyi müzik , dans gösterileri ve DJ performanslarıyla 14 kasımda Dorock XL’de buluşuyoruz !

Geceye ilk olarak birbirinden estetik figürleri ve yüksek temposuyla “ DOĞUŞTAN DANSÇILAR “ dans gösterileriyle geceye benzersiz değer katacaklar.

Hemen ardından Old School Rock,Metal ve Soul ruhunu eğlenceli ve yerel düzenlemeleriyle İstanbul’da mükemmel sahne deneyimleri oluşturan “GOYGOY BAND” bizlerle birlikte olacak.

Etkinlik kapılarını 14 Kasım saat 19:30’da açacak ve etkinlik 15 kasım saat 02:30’a kadar devam edecek.

Biletlere iki adet yerli içecek dahildir . İçeceklerinizi biletlerinizle birlikte Dorock XL barlarından alabilirsiniz .

Dod Tattoo Studıo sponsorluğunda gerçekleşecek etkinlikte stage alanına geçmeden önce dövme sanatıyla ilgili bilgi almak ve sürpriz kampanyalardan faydalanmak
için Dod Tattoo Studio standında dövme sanatçılarımız sizi bekliyor olacak. Dövme çekilişlerinden yaralanmak ve detaylı bilgi almak için stantlara uğramayı unutmayın.

14 Kasımda görüşmek üzere !

Tüm etkinliklerden haberdar olmak için bizi instagramdan takip et  !

https://www.instagram.com/batuhancompany/

Kurallar
- Etkinlik 18 yaş ve üzeri katılımcılar içindir.
- Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
- Etkinliğe ait bileklikler, etkinlik boyunca çıkarılmamalıdır.
- Organizasyon ve mekan yetkilileri, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. (İlk iş günü biletleme sitesi üzerinden iade talepleri gerçekleştirilir.)
- Etkinlik’e katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı organizatöre ait olup katılımcı etkinlik’e katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.
- Organizatörün programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
- Etkinlik süresince kayıt yapmak kesinlikle yasaktır. Etkinlik alanına profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera ve fotoğraf makinası vb.) alınmayacaktır.
- Etkinlik alanına gelirken misafirlerimizin aşı kartını, aşı kartı yok ise PCR testi veya hastalığı geçirmiş olduğuna dair HES uygulaması üzerinden ilgili ibrazını yapması gerekmektedir. Aşı kartı/PCR testi olmayan katılımcıların etkinlik alanına girebilmeleri mümkün olmayacaktır.
- Etkinlik gişesi girişinde online biletinizi hazırlamayı ve biletinize uygun bilet kontrol noktasına girmeyi unutmayınız.

14 November 2021 Sunday 19:30

15 November 2021 Monday 02:30


Dorock XL, Caferağa Mah. Neşet Ömer Sok. No:3/C, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Comments