20 February 2021 - Saturday

ÇOCUĞUNU YILDIZINDAN TANI

Online
ÇOCUĞUNU YILDIZINDAN TANI

Event Details

Bileti satın aldıktan sonra mail ile randevu tarihini beraber belirleyeceğiz. 

Çocuğunuzla ilişkinizde dalgalanmalar mı var?

Davranışlarını anlamakta mı zorlanıyorsunuz? Öğrenim hayatını naısl yönlendireceğiniz konusunda endişeleriniz mi var? 

Okula başlayacak, 2 yaş krizi ya da ergenlik dönemi endişleri mi yaşıyor? Rahat olun bu seanstan sonra çok şaşıracaksınız!

Çocuğunuzun doğduğu günü ve dakikayı  değiştiremeseniz de bunları bilerek onu daha iyi anlayabilir ve mutlu bir hayat kurması için farkındalıkla yönlendirebilirsiniz!

Mindful ebeveynlik bakış açısı ile gökyüzünün bilgeliğini harmanladığımız Çocuğunu Yıldızından Tanı Doğum Haritası Analizi seansında çocuğunuzun özburç, ay burcu, yükselen ve tepe noktası analizine göre alacağınız duygusal ve davranışsal ipuçları ile biriciğinizin  güçlü yönlerinin, ruhsal ihtiyaçlarının ve eğitim hayatınına dair potansiyelinin farkına varıp geleceğe dair kararlarınızı gönül rahatlığı ile alacaksınız.

Size özel birebir gerçekleşecek 1,5 saatlik Zoom seansında kendinizin ve çocuğunuzun doğum haritası ile çocuğunuzun mizacını yıldızların perspektifinden keşfederken bir sorularınıza ebeveyn koçluğu ile ailenize özel çözümleri beraber geliştireceğiz.

Seans öncesi sizden Anne ve Çocuk ayrı ayrı doğum yeri doğum tarihi ve doğum saati bilgilerinizi rica edeceğiz ve doğum haritası hazırlığı tamamlandığında hemen birebir seans planlamamızı gerçekleştireceğiz. Merak ettikleriniz için [email protected] ve 0532 677 78 05'ten Zeynep Yılmaz'a ulaşabilirsiniz. 

20 February 2021 Saturday 15:00

31 March 2021 Wednesday 13:00


Online Event - ZOOM

Event Promoter

Biletino Logo
ZEYNEP YETKİN YILMAZ Questions For Organizer?

- Search Inside Yourself Duygusal Zekâ Programı Lideri - İngiltere Mindfulness In Schools Project Lisanslı Eğitmeni - Profesyonel Koç/PCC, Parentology & Takım Koçu, Eğitim Tasarımcısı Zeynep, kariyerine finans sektöründe başladı. Üst düzey yönetici pozisyonuna geldiğinde çalışan bir anne olarak stresin ve belirsizliğin yaşamı üzerindeki etkisini yakından deneyimledi. Becerilerini iyilik yönünde kullanabileceği bir dünya için iç sesini dinlemesi sayesinde kariyerinin ikinci baharında bambaşka bir sayfa açtı. İnsan yaşamında fark yaratabileceğini hissettiği alanın Profesyonel Koçluk olduğunu fark ettiğinde uluslararası kalitede bir dizi zorlu eğitimden geçerek Coaches Training Institute, ORSC ve Uluslararası Koçluk Federasyonu – ICF onaylı profesyonel koç (PCC) ünvanını aldı. Hayata farklı bir mercekten bakmasının ilk hediyesi ortağı Deniz Hüsrev, PCC ile birlikte organizasyonlara insan odaklı dönüşüm fırsatları sundukları Limitsiz Koçluk’u kurdu. Kurumsal wellbeing, organizasyonel dönüşüm, liderlik ve takım koçluğu çalışmalarını halen bu marka altında sürdürüyor. Zeynep’in pozitif dönüşüm ve kaygılarını dindirme yolundaki arayışları onu Google çatısı altında mühendisler için geliştirilen psikoloji ve nörobilim temelli Search Inside Yourself (SIY) Liderlik Enstitüsü Duygusal Zekâ ve Mindfulness Programı ile buluşturdu. Uzun soluklu uluslararası bir eğitim sürecinden sonra SIY liderlik enstitüsünün dünyadaki 700 lisanslı eğitmenlerinden biri olmaya hak kazandı. Bu sayede başta çalışanlar ve ailelerin liderleri anneler olmak üzere, öğretmelerin ve öğrencilerin SIY’in sunduğu pratik ve etkin duygusal zeka tekniklerini hayatlarına dahil etmek için çalışmaya başladı. Ama belki iki kız çocuğu yetiştirmesi nedeniyle en değer verdiği biricik konusu çocuklar ve ebeveynlik (parentology). Ailelerin ve çocukların iyi olması ile dünyanın daha iyi bir yer olacağına inanan Zeynep, topluma daha mutlu, başarılı ve duygusal zekası yüksek çocuklar kazandırabilme yönünde uzmanlaşma amacı ile İngiltere’de 15 yıldan fazladır okullarda uygulanan Mindfulness In Schools Project Programları olan .breathe (10 – 14 Yaş) ve Pause.B (7 – 11 yaş) Programlarının Uluslalarası Eğitmeni olarak Türkiye’de bu kavramları akademik temelli ve uygulamalı olarak özellikle erken ergenlik ve LGS’ye hazırlanan çocuklara bireysel koçluk ve grup çalışmaları kapsamında sunarak aile yaşamında fark yaratamaktan mutluluk duyuyor. Çocuklarla gerçekleştirdiği çalışmalarda her defasında kendini yeniden keşfeden ve şifalandıran Zeynep hiç durmadan öğrenmenin ve gelişirken mutluluğu yaymanın büyüsüne inanıyor.