11 January 2021 - Monday

Boğaziçi Üniversitesi Digital Marketing Academy

Online
Boğaziçi Üniversitesi Digital Marketing Academy

Event Details

Dijitalleşen dünyayı yakalamak isteyenlere!

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü bünyesindeki Marka ve Pazarlama Alt Kurulu tarafından bu sene ilk defa düzenlenecek olan Digital Marketing Academy, dijital pazarlama alanına ilgi duyan, kendi dijital pazarlama stratejisini yaratmak isteyen herkes için bir yol haritası çizmesi, alanda yetkin hale gelmesi ve bunu deneyime dönüştürmesi için imkanlar sunuyor.


 ‘Where Life Goes Digital’ mottosuyla yola çıkan akademide 11-16 Ocak tarihlerinde, beş gün boyunca boyunca sektörün önde gelen isimleri tarafından verilecek eğitimler ile dijital pazarlamayı tam anlamıyla öğrenmek isteyen öğrenci ve mezunlara ışık tutuyor olacak. Eğitim sürecinin devamında 16 Ocak tarihinde düzenlenecek olan workshoplar ile interaktif bir ortamda network edinme ve öğrendiklerini deneyime dönüştürma fırsatı yakalıyor olacaklar. DMA, Digital Marketing 101, SEO, Google Analytics & Ads, Influencer Marketing, Facebook ve Youtube gibi dijital pazarlamanın olmazsa olmazı alanlarında vereceği kapsamlı eğitimleri ve workshopları sizlerle..

-Eğitim süreci: 11-15 Ocak arasında gerçekleşecektir.

-Workshop süreci: 16 Ocak'ta gerçekleşecektir.

Etkinlik sertifikalıdır!

* 5 günlük eğitimlere katılan herkes sertifika alabilecektir!

-ETKİNLİK KATILIM BİLGİLERİ GÜNCEL MAİL ADRESLERİNE İLETİLMİŞTİR, KATILIMINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

Etkinlikle ilgili tüm sorularınız için dma@buik.net  mail adresi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.
Etkinlikle ilgili detaylara https://dma.ikboun.net/ sitesinden ulaşabilirsiniz.

11 January 2021 Monday 19:00

16 January 2021 Saturday 19:00


Online Event - VERUS

Event Promoter

Biletino Logo
Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü/ Marka ve Pazarlama Alt Kurulu Questions For Organizer?

1953 yılında Robert Koleji bünyesinde “İş İdaresi ve Talebe Cemiyeti” adı altında kurulduk- tan sonra 1975’de “İşletme Kulübü” ve 1990 yılında “İşletme ve Ekonomi Kulübü” olarak anılmaya başladık. Üniversiteleri ”Kariyer Günleri” kavramıyla tanıştıran, yenilikçi ve öncü olmayı her daim öncelik edinmiş bir öğrenci kulübü olarak bu yıl da birçok alanda faaliyetlerimizi sürdüreceğiz. Ekonomi, Finans, Satış, Pazarlama, Reklamcılık, Girişimcilik, Kariyer, Danışmanlık alanlarında yapacağımız etkinlik ve eğitimlerimizle öğrencilerin gelişimine ortak olacak, şirketlerle birlikte düzenleyeceğimiz case,workshop ve yarışmalarla kariyerlerine üniversiteden yön vermelerini sağlayacağız. 1953’ten bu yana her yıl olduğu gibi değişime ve gelişime açık yapımızla üniversite kulüpleri arasındaki öncü kimliğimizi koruyacağız.

Comments