İstanbul
Boğaziçi Marka Zirvesi

Event Details

Etkinlik Detayları

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübünün bu yıl 9.sunu düzenleyeceği Boğaziçi Marka Zirvesi, bu sene de her yıl marka alanına gelen yeni soluklarla beraber marka kavramını her açıdan ele alacak. Markalaşmanın spor, sanat, iş dünyası gibi farklı alanlarına değinen Boğaziçi Marka Zirvesi, aslında marka olmanın bulunduğu kavramdan çok daha ötesi olduğunu ve dijital dönüşümün de markada yeni bir çağa yol açtığını, alanında markalaşmış duayen isimlerle birlikte bizlere aktarmayı hedefliyor.

Boğaziçi Marka Zirvesi #enmarkazirve mottosuyla 14-15 Mayıs tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesinde gerçekleşecek. İki gün boyunca gerçekleşecek etkinlikte marka dünyasını her perspektiften görmek isteyen katılımcılar Birce Akalay, Pelin Akil Altan, Anıl Altan, Mehmet Turgut, Mehmet Demirkol, Kaan Kural, Onur Ziya Demir ve Oğuz Yenihayat gibi değerli isimlerin konuşmalarını dinleme  ve H&M , Mercedes- Benz, GSK, Dilek Group, Anadolu Efes, Reckitt, Eczacıbaşı gibi birçok şirketi tanıma ve işe girme süreçleri hakkında bilgilenme fırsatı bulacaklar.

Daha fazlası için biletini al ve sürprizler için takipte kal…

Etkinlikle ilgili tüm sorularınız için bogazicimarkazirvesi@buik.net mail adresi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.
Etkinlikle ilgili detaylara https://ikboun.net/bmz/ sitesinden ulaşabilirsiniz.

Etkinlik Direktörü: Ece Kılıç

0539 820 86 36

14 May 2022 Saturday 11:00

15 May 2022 Sunday 18:00


Boğaziçi Üniversitesi Uçaksavar Kampüsü, Garanti kültür merkezi, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü/ Marka ve Pazarlama Alt Kurulu Questions For Organizer?

1953 yılında Robert Koleji bünyesinde “İş İdaresi ve Talebe Cemiyeti” adı altında kurulduk- tan sonra 1975’de “İşletme Kulübü” ve 1990 yılında “İşletme ve Ekonomi Kulübü” olarak anılmaya başladık. Üniversiteleri ”Kariyer Günleri” kavramıyla tanıştıran, yenilikçi ve öncü olmayı her daim öncelik edinmiş bir öğrenci kulübü olarak bu yıl da birçok alanda faaliyetlerimizi sürdüreceğiz. Ekonomi, Finans, Satış, Pazarlama, Reklamcılık, Girişimcilik, Kariyer, Danışmanlık alanlarında yapacağımız etkinlik ve eğitimlerimizle öğrencilerin gelişimine ortak olacak, şirketlerle birlikte düzenleyeceğimiz case,workshop ve yarışmalarla kariyerlerine üniversiteden yön vermelerini sağlayacağız. 1953’ten bu yana her yıl olduğu gibi değişime ve gelişime açık yapımızla üniversite kulüpleri arasındaki öncü kimliğimizi koruyacağız.

Comments