07 December 2021 - Tuesday

Boğaziçi Üniversitesi Digital Marketing Academy

Online
Boğaziçi Üniversitesi Digital Marketing Academy

Event Details

Dijital pazarlama dünyasını keşfetmek isteyenlere!

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü bünyesindeki Marka ve Pazarlama Alt Kurulu tarafından bu sene ikinci defa düzenlenecek olan Digital Marketing Academy, dijital pazarlama alanına ilgi duyan, kendi dijital pazarlama stratejisini yaratmak isteyen herkes için bir yol haritası çizmesi, alanda yetkin hale gelmesi ve bunu deneyime dönüştürmesi için imkanlar sunuyor.

 ‘Mark the Digital’ mottosuyla yola çıkan akademide 7-10 Aralık tarihlerinde, dört gün boyunca sektörün önde gelen isimleri tarafından verilecek eğitimler ile dijital pazarlamayı tam anlamıyla öğrenmek isteyen öğrenci ve mezunlara ışık tutuyor olacak. Eğitim sürecinin devamında 11-12 Aralık tarihlerinde yüz yüze ve online olarak düzenlenecek olan workshoplar ile interaktif bir ortamda network edinme ve öğrendiklerini deneyime dönüştürma fırsatı yakalıyor olacaklar. DMA, Digital Marketing 101, SEO, Google Analytics & Ads, Influencer Marketing, Facebook ve Youtube gibi dijital pazarlamanın olmazsa olmazı alanlarında vereceği kapsamlı eğitimleri ve workshopları sizlerle..

-Eğitim süreci: 7-10 Aralık arasında gerçekleşecektir.

-Workshop süreci: 11 Aralık’taki workshoplar online, 12 Aralık’taki workshoplar Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs'te yüz yüze gerçekleşecektir.

Etkinlik sertifikalı ve Türkçedir!

* 4 günlük eğitimlere katılan herkes sertifika alabilecektir!

Kombine bileti alan katılımcılarımız SEO-GOOGLE ADS ve INFLUENCER MARKETING-SOCIAL MEDIA MARKETING workshop paketlerinden sadece birini seçmelidir. 

Detaylı program için https://ikboun.net/digital-marketing-academy/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etkinlikle ilgili tüm sorularınız için [email protected] mail adresi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Performers

Mahmut Pullu Elif Hacıbektaşoğlu Erkin Erol Mina Saygı Sibil Çetinkaya Ubeyd Orak Pelin Olgun Sedat Ateş uğur eskici mert azizoğlu uğur gürsel

07 December 2021 Tuesday 18:00

12 December 2021 Sunday 17:00


Online Event - Jakomeet

Event Promoter

Biletino Logo
Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü/ Marka ve Pazarlama Alt Kurulu

1953 yılında Robert Koleji bünyesinde “İş İdaresi ve Talebe Cemiyeti” adı altında kurulduk- tan sonra 1975’de “İşletme Kulübü” ve 1990 yılında “İşletme ve Ekonomi Kulübü” olarak anılmaya başladık. Üniversiteleri ”Kariyer Günleri” kavramıyla tanıştıran, yenilikçi ve öncü olmayı her daim öncelik edinmiş bir öğrenci kulübü olarak bu yıl da birçok alanda faaliyetlerimizi sürdüreceğiz. Ekonomi, Finans, Satış, Pazarlama, Reklamcılık, Girişimcilik, Kariyer, Danışmanlık alanlarında yapacağımız etkinlik ve eğitimlerimizle öğrencilerin gelişimine ortak olacak, şirketlerle birlikte düzenleyeceğimiz case,workshop ve yarışmalarla kariyerlerine üniversiteden yön vermelerini sağlayacağız. 1953’ten bu yana her yıl olduğu gibi değişime ve gelişime açık yapımızla üniversite kulüpleri arasındaki öncü kimliğimizi koruyacağız.