31 December 2023 - Sunday

New Year's Eve | İzmir Mariott Hotel

İzmir, Konak
550.00 TRY
New Year's Eve | İzmir Mariott Hotel

Event Details

Yılbaşı gecesi 31 Aralık'ta İzmir Marriott'un terasında buluşuyoruz! Alper Savaş, Dj Gasm, Dj Bey ve Ali Kuru'nun müzik ziyafetiyle coşkulu bir gece sizi bekliyor. Harika müzik, Marriott İzmir’in yetenekli şeflerinden çok özel lezzetler, enfes İzmir manzarası ve tabii ki bol bol dans!

Ali Kuru: 
Dinleyicilerin hemen tanıdığı bir kompozisyon ve prodüksiyon tarzına sahip olan Ali Kuru kendi mükemmeline ulaşma yolunda yıllardır deneyimine deneyim katmakta. Çeşitli etkileri, egzotik tonları ve dokulu derin ritimleri yaptığı müziğe yansıtarak çalışmakta.
Yıllar içindeki popülerlik artışına ve Avrupa'nın dört bir yanındaki ünlü kulüplerde yaptığı birçok performansa rağmen, Ali yoğun ve gürültülü şehir hayatı yerine Ege Denizi kıyılarında yaşamayı tercih eder. Belki de bu basitlik, sanatçının duygularını ve hislerini dinlemesine ve onları hayranlık uyandırıcı bir ses zenginliğiyle serbest bırakmasına olanak sağlamaktadır.
Ali Kuru’nun büyüleyici ritimleri ile dans etmeye hazır mısınız?
DJ Bey: 
Geleneksel ve sıra dışı olanı başarıyla bir araya getirmekte olan DJ Bey, hem Türkiye'nin hem de uluslararası müzik camiasının gelecek vaat eden sanatçılarından biri. Bize oryantal ritimlerle evrensel ezgileri bir arada deneyimleme şansını sunan DJ Bey ile bir yandan yenilikçiliğiyle şaşırtan diğer yandan da aşinalığıyla kendine bağlayan bir müzik şölenine hazır olun.

Biletler Biletino'da!

Join us for our New Year's party on December 31st at İzmir Marriott's terrace! A lively night awaits with the music extravaganza by Alper Savaş, Dj Gasm, Dj Bey, and Ali Kuru. Great tunes, special flavors from the talented chefs of Marriott Izmir, stunning views, and, of course, dancing!

Ali Kuru:
Ali Kuru, with an instantly recognizable style of composition and production, has been perfecting his own unique sound for years. He weaves various influences, exotic tones, and textured deep rhythms into his music.
Despite his growing popularity over the years and numerous performances at renowned clubs all over Europe, Ali prefers living on the shores of the Aegean Sea over the busy and noisy city life. Perhaps this simplicity allows the artist to listen to his feelings and emotions, and express them through an enchanting richness of sounds.
Are you ready to dance to the captivating rhythms of Ali Kuru?
DJ Bey:
Successfully merging the traditional and the extraordinary, DJ Bey is one of the promising artists in both the Turkish and international music scene. With DJ Bey, who offers us a chance to experience oriental rhythms and universal melodies together, get ready for a music feast that surprises with its innovation and connects with its familiarity.

Grab your tickets from Biletino!

ETKİNLİK KURALLARI

Etkinlik 18 yaş ve üzeridir. 18 Yaş altı katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Performers

Alper Savaş DJ Gasm DJ Bey Ali Kuru

31 December 2023 Sunday 20:00

01 January 2024 Monday 02:00


Izmir Marriott Hotel, Akdeniz Mahallesi, Gazi Bulvarı, No:1 Konak/İzmir, Konak, İzmir


View Map

Event Promoter