27 November 2023 - Monday

MANABOOK.CLUB

Online
249.00 USD
MANABOOK.CLUB

Event Details

Ünlü psikolog Robert Cloninger ve genetik bilimci Dean Hamer'ın hipotezinin çağımız teknolojisiyle günışığına çıkardığı, binlerce yıldır ruhsal birliğe ermiş bilgelerin, mistiklerin, kabalist, sufi ve budistlerin aktive edebildiği God Gene - Yaradan Genini doğal yöntemlerle aktive edebilmek mümkün mü?

Cevap: Evet

Peki ama nasıl?: Tüm bilimsel ve ruhsal cevaplar ManaBook.Club 2024'de!

MANA Ruhsal DNA'larında  - Yaradan Genini aktive eden kişiler, tessadüf ya da eş zamanlılık diye tabir ettiğimiz mistik olayları daha sıklıkla deneyimlemeye başlarlar. 

MANA 'sına uyanmış kişilerin beyin ve kan kimyalarının değiştiğini görürüz. Monoamin Nörotransmiterlerinin ( dopamin, norepinefrin, adrenalin) salınımı artar, kanlarındaki DHEA, melatonin ve seratonin hormonlarında yükseliş görülür. DHEA gençlik pınarı ya da gençlik hormonu olarak da adlandırılmaktadır. Seratonin ve melatonin mutluluk arttırıcı hormonlar olarak adlandırılır. 

MANA 'sına uyanmış kişilerin yaşam güçlerinin arttığı, kronik hastalıklara diğerlerine oranla daha az yakalandığı, kariyerlerinde daha hızlı yükseldiği ve özel ilişkilerinde tutkuyu daha fazla deneyimledikleri bilimsel araştırmalarla kanıtlanmıştır.

Yaşamın manasına erenler, ölümsüzlük sırrı "MANNA" iksirinden tatmış olanlar:

• Sabahları mutlu ve neşeli uyanır, kulaklarında ruhlarının fısıldadığı bir müzik vardır

• Sevdikleri işi yapar, işlerini yaşam amaçları etrafında kurgular, yeteneklerini kazanca dönüştürebilirler

• Yaşamlarında heyecan ve tutku vardır, ilham alır; ilham verirler - her işi eğlenerek yaparlar

• Sıklıkla hissettikleri duygular sevgi ve şükür halidir. Dillerinde hep "İYİ Kİ..." vardır

• Gayeleri EN olmak değil, Dünya’ya bir “İZ” bırakabilmektir.

Her gün doğumuyla bize verilen Mana-Yaşam Gücü'nü zamanla duyamaz, manasız günlerin tekrarını yaşarız.

Suretler, mekanlar değişir ama aynı ilişkiler, aynı toksik döngüler ve yıkımlar tekrarlanır.

Şayet:

• Yaşamında kronik stres ve kalitesiz uyku hakimse

• İşe ayakların geri geri gidiyor, yaşamını "Groundhog Day" filmine benzetiyorsan

• İlişkilerin seni beslemek yerine, senden yaşam enerjini alıp götürüyorsa

• Zihnin seni suçluluk, kaygı, yargı ile ele geçiriyor

• Sıklıkla “yetersiz”, "sevgisiz", "halsiz" hissediyorsan

Sana İYİ bir haberim var: MANA genini aktive edebilmen, yaşamını iyileştirip, ilişkilerinin kalitesini yükseltebilmen, her anlamda BEREKETini arttırabilmen MÜMKÜN!

www.manabook.club TAM da bunun için ödüllü MANA Life Purpose ve Wellness modeli,  LM University onaylı bir diploma programının içeriğiyle kurgulandı. Bu model, bilimsel ve ruhsal araçları harmanlayarak ayakları yere basan gerçek sonuçlar yaratır.

ÜCRETSİZ TANITIM ÇALIŞMALARINA DAHİL OLMAK İÇİN ŞİMDİ EMAİLİNİ BIRAK: www.manabook.club

Bu 10 Haftalık MANA Book Club ile:

1. Pozitif psikoloji araçlarıyla kendini daha iyi tanıyacak,

2. Mutlu, sağlıklı ve başarılı bir yaşam için netleşecek,

3. İş-Özel Yaşam bütünlüğü kuracak, zamanını daha iyi kullanacak,

4. Düşüncelerinin, duygularının ve fiziksel enerjinin efendisi olacaksın.

5. Yani 10 Hafta'da MANA’sı yüksek bir yaşam kurgulayacaksın.

"Bu sistem her manada %100 çalışmaktadır. On haftalık sürecin sonucu ise, katılımcının çalışmasına bağlıdır."

* Bu sistem ve kulübün yaratıcısı Yeliz Rüzgar'ı, uluslararası bir çok kişisel ve ruhsal gelişim liderleri, doktorlar, sanatçılar, bilimadamlarıyla aynı sahnede MANA Life Purpose ve Wellness anlatırken görmüş olabilirsin. Bunlardan bazıları; Dalai Lama, Byron Katie, Neale Donald Walsh, Gregg Braden, Dr.Joe Dispenza, Dr. Bernie Siegel, Dr. David Katz, Dr. Eric Pearl, Dr. Bruce Lipton, Dr. Daniel Siegel, Dr. Dean Ornish, Dr. Dawson Church, Dr. Gary Craig gibi isimlerdir. Bu yıl Yeliz Rüzgar'ın 2. kitabı (www.lifestylemedicineworks.com) tüm bu doktorlarla beraber yayınlanmıştır. Yeliz Rüzgar'ın MANA Ignite Your Purpose kitabı International Bestseller - Uluslararası en iyi satan kitap olmuştur.

Mana Book Club 2023' e liderlik edecek Yeliz Rüzgar hakkında buradan İNGİLİZCE ve TÜRKÇE daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

* Mana Book Club brüt karının % 10'u sosyal sorumluluk projelerine aktarılmaktadır. Kansersiz Yaşam Derneği, TEMA Vakfı, TİDER çalıştığımız kar amacı gütmeyen kuruluşlardan bazılarıdır.

Performers

Yeliz Ruzgar

27 November 2023 Monday 01:00

21 December 2023 Thursday 01:00


Online Event - Zoom

Event Promoter

PowerCoaching.US
PowerCoaching.US

İlham veren konuşmacılarımız, enerji dengeleyen koçluklarımız, geleceğe hazırlayan eğitimlerimiz ve dönüşüm sağlayan Tony Robbins etkinleriyle herkesin içindeki "gerçek" gücü uyandırmak, Batı bilimi ve Doğu felsefesini harmanlayan yöntemlerle kalplere dokunmak için bir araya gelmiş yapan, gerçekleştiren, Dünyayı sallayan, şifalandıran, en çok da gönülden SEVEN liderler birliği. Misyonumuz: Bir Üst Versiyon SEN! Mutlu, huzurlu, sağlıklı, bolluk ve sevgi içinde başaran bir dünyada; bütüne katkı niyetiyle, birey ve kurumlara; fiziksel, zihinsel, duygusal, ruhsal araçlar sunarak, onlara BİR ÜST VERSİYONlarına dönüşmeleri için destek sunmak.