04 November 2023 - Saturday

OBSESSION BY ELECTRO FUSION @ DIGIVERSE

Antalya, Serik
OBSESSION BY ELECTRO FUSION @ DIGIVERSE

Event Details

ELECTRO FUSION yeni OBSESSION Serisi ile Sizi, Android Jones'un Samskara konseptini konu alan, Dünya'nın en büyük 360 derecelik sürükleyici sergi merkezine götürüyor .DIGIVERSE’de 4 kasım 2023 tarihinde gerçekleşecek bu özel etkinlik de Misafirleri, elektronik müziğin büyüsüyle, yenilikçi sanatlarla ve geleceğe ait atmosferle büyüleyen EF sizi Telefon kamerasına değil , DJ performanslarına ve görsel şovlara odaklanacağınız bir gece hazırladı. Kendinize, görsel ve işitsel deneyimlerle dolu bir gece hediye edin, Electro Fusion ile OBSESSION da geleceğin parçası olun!

TARİH : 04.11.2023   

BAŞLANGIÇ SAATİ: 22:00-03:00

YER: The Land of Legends  DIGIVERSE  / Antalya / TURKEY 

WhatsApp Destek Hattı : +90 530 666 66 88

SPACE MOTION 

DJ ve prodüktör Space Motion, techno, progressive, tech house ve deep house tarzlarını barındıran performanslarını, bugüne kadar, Paris, Sofya, Hong Kong, Guangzhou ve Shenzhen dahil olmak üzere, Avrupa ve Asya’da müziğe yön veren birçok mekanda sergiledi. Pepsi Sziget, Air Nation ve EXIT festivallerindeki performansları ile dikkatleri çeken Space Motion, 2007’den beri Bonzai Records ile çalışmaktadır. Klarnet sanatçısı Boki Miloseviç ile birlikte verdiği konserler sonrası birçok hit parçaya imza atmıştır. Parçaları, Solomun gibi müzik yapımcıları tarafından, Tomorrowland , EXİT gibi dünyaca ünlü festivallerde çalınmaktadır.

IG @spacemotionmusic 

PASHA DUMLUPINAR 

1992 senesinde Marmaris Joy Club'da dj olarak başlayıp Türkiye’nin ve Avrupa’nın farklı bölgelerinde halen devam etmektedir Ayrıca yurtdışında birçok event festival ve özel radyo istasyonları için dj lik ve yayın yönetmeni olarak Produksyonlar yaptı. Müzik janr sı olarak House ,Tech House , Melodik Techno ve Techno performanslar sergilemektedir.

HOSTED BY : YANA YASMIN 

"Future Sound Akademisi'nde bir yıl boyunca Üstad Onur Kaymak'ın rehberliğinde eğitim alan DJ 360, İstanbul sahnesinin yanı sıra Rusya ve özel organizasyonlarda unutulmaz performanslara imza atmıştır. Şu an itibariyle, İndi ve Afro setleri büyük bir hayran kitlesi tarafından coşkuyla karşılanmaktadır."

KURALLAR : MUTLAKA OKUYUNUZ !!! 

- Etkinlik alanı yangına hassas büyük bir çadır içerisindedir. Bu yüzden belirtilen alanlar dışında yanıcı maddelerin (sigara, çakmak vb.) kullanımına kesinlikle izin verilmeyecektir.

- Etkinliğimize katılan herkes güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta aranması dâhil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi, bilet iadeleri de yapılmayacaktır. Bütün katılımcılar kimliklerini yanında bulundurmalıdır.- Organizasyon şirketi uygun görmediği kişileri bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

- Organizasyon firması kaçınılmaz nedenlerden dolayı programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

-TELELFONLARA KAMERAYA STIKER TAKILMASI BİLET ALAN HERKES KABUL ETMIŞ OLACAK !!! 

- Organizasyon firması bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

- Girişlerde kadın-erkek dengesine dikkat edilecektir. Bilet satın alırken dikkat etmenizi önemle rica ederiz.

- Profesyonel kayıt cihazları alana alınmayacaktır.

- Bilet sahibi herkes, seyircinin bir parçası olarak görüntü ve ses kaydının alınmasına müsaade etmiş sayılır.

- ETKİNLİK alanına yanıcı, patlayıcı (deodorant, sprey, parfüm vb. gibi), parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ve lazer imleci ile girmek yasaktır.

- Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

-Organizasyon şirketi, öngörülemeyen ve kaçınılmaz nedenlerden ötürü programda, mekanında  ve tarihinde her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

- 18 yaş sınırı vardır.

 - Etkinlikte yükses ses düzeyi bulunmaktadır. Geçici duyma bozukluğuna yol açabilir.

- Etkinlik süresince tarafımca zarar verilen maddi manevi tüm durumlarda oluşacak zararın tarafıma rücu edileceği konusunda bilgilendirildim ve ödeyeceğimi beyan ederim.

- ETKİNLİĞE katılan her birey özel kurallarda yer alan tüm maddeleri okumuş, anlamış ve organizasyon tarafından konulan her türlü kurala uymayı, aksi takdirde mekandan çıkarılmayı kabul etmiş sayılır.

 

 

Performers

SPACE MOTION PASHA DUMLUPINAR YANA YASMIN BPM ELECTRO FUSION

04 November 2023 Saturday 22:00

05 November 2023 Sunday 03:00


Digiverse Antalya, Kadriye Mah, Atatürk 3. Cad Numara 1/132, Serik, Antalya


View Map

Event Promoter