15 April 2022 - Friday

ELECTRO FUSION Presents DAS IST BERLIN Episode 4

Antalya
ELECTRO FUSION Presents DAS IST BERLIN Episode 4

Event Details

Antalya THE MARMARA’da yerin 6 kat altındaki otoparkta gerçekleştirdiğimiz ELECTROFUSION Turkey DAS IST BERLIN serisi yoğun istek üzerine devam ediyor. Türkiye yi yurt dışında her yerde temsil eden MUNCU& ALİCAN ikilisi uzun bir aradan sonra Antalya dalar. Bu ikiliye Antalya nın en iyi underground DJ’lerinin eşlik edeceği muhteşem bir görsel şova tekrar hazırlanın. Biletler biletino’da.
YER: THE MARMARA HOTEL - PARKING(kapasite 500 kişi ile sınırlıdır)
SAAT: 19:00-00:00
TARİH:15 Nisan 2022
VIP Lounge ve BACKSTAGE bilet hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
WhatsApp destek hattı : +90 530 666 66 88

MUNCU -Eğitimi sırasında İngiltere'deki çeşitli stüdyolarda Marshall Jefferson (Chicago) ve Bam Bam (Chicago) gibi önde gelen house prodüktörleriyle çalan Uncuoğlu, Londra'daki özel house partilerinde de dj’lik yaptı. Türkiye'ye döndüğünde, Türkiye’nin ilk dans müziği radyosu 2019'un kuruculuğunu yaparak, ülkemizde dans müziğinin ve Underground kültürünün yayılması için en önemli adımlardan birini atmış oldu. Bu arada Raks Marşandiz stüdyolarında çalmaya başladı. Besteci, şarkıcı ve aranjör Aytekin Kurt'la tanışıktan sonra, onunla ortak olarak Miracle Workz adlı bir prodüksiyon şirketi kurarak Türkiye ve dünya çapında eserler üretmeye başladı. Tarkan, Sertap Erener, Levent Yuksel gibi Türk Pop müzğinin en kaliteli isimlerine yaptığı remixlerle elektronik müziği türk dinleyicisine tanıtmakta önemli bir rol üstlendi. Istanbul’un en iyi klüplerinden 7th House ve Switch’de resident DJ olan M.Uncuoğlu; Max Graham, Dave Seaman, Lemon8, Kasey Taylor, Andy Jarod, Stewart Rowell, Breeder gibi birçok isimle aynı sahneyi paylaştı. Ülkemizin en büyük elektronik müzik prodüktörlerinden M. Uncuoğlu'nun Alican & Soner ile beraber kurdugu Teknikal Rotation isimli bir plak sirketi var.

ALICANY -Alican Yüksel 2000 yılında elektronik müzik dünyasına; davul ve bass ağırlıklı müziği ile İstanbul/Türkiye'den katıldı. Alican 2003 yılında, Türkiye'nin en önemli DJ ve yapımcılarından Murat Uncuoğlu ile tanıştı. Murat Uncuoğlu Alican'ı Türkiye'nin en başarılı genç yeteneklerinden biri olarak değerlendirken Alican'ın gelişimine bizzat destek oldu. Sonuç olarak Alican ve Murat Uncuoğlu birlikte stüdyoya girerek birbirlerine ilham verdiler. Murat ile birlike "Isolate" adını verdiklerini bir label kurarak, kendi müziklerini geliştirirken aynı zamanda dans dünyasındaki hem Türk hem de yabancı sanatçıları birleştirdiler. Alican’in parcalari Innervisions, Multinotes, Kompakt, Connected gibi plak sirketlerinden yayinlanmistir.

CAN AKILTOPU - Elektronik müziğe uzun yıllardır tutkusu olan Can Akıltopu, mühendislik mesleğinin yanı sıra hobilerini de mesleği haline getirmeye başladı. Yurtdışında ödül alan fotoğraf karelerine imza atan Akıltopu, sonrasında tasarım, yazılım ve prodüksiyon işlerini yönettiği, kendine ait Akıltopu Creative adında bir stüdyo kurdu. Elektronik müzik tutkusunu ileri götürerek DJ’lik kariyerini sürdüren Akıltopu, prestijli kulüp ve etkinliklerde performanslar sergiledi. Setlerinde daha çok deep melodic soundlara yer vererek dinleyenleri hayal alemine götürmeyi seven Can Akıltopu, bugüne kadar hocaların hocası Tangun, Teenage Mutants, DJ U.F.U.K, Lunar Plane, Sezer Uysal, Murat Uncuoğlu, Alican, VIIA, Deniz Kabu gibi önde gelen DJ ve prodüktörler ile aynı sahneyi paylaştı.

AKE -Müzikle tanışması küçük yaşlarda piyano ile olmuştur. Uzun yıllar piyano çaldıktan sonra gitar ile ilgilenmeye başlamıştır. 2013 yılında elektronik müzikle tanışmış olup; melodic tekno, electronica, afro house, jackin house gibi tarzlara yönelmiştir. Müziğe duyduğu heyecan sebebiyle aldığı DJ’lik eğitimiyle birlikte kalabalık ev partilerinde çalınca soundu çok beğenilen ve ilgi gören AKE yerel işletmelerde sahne almaya başlamıştır. Müzik piyasasına hızlı bir giriş yapan sanatçı Antalya’da organizasyonunu yürüttüğü yoğun katılımlı ilk eventinde Oliver Huntemann ile çalma fırsatını yakalamıştır.

 BİLGİLENDİRME

-Etkinlik alanına giriş yapan ÖNEMLİ bir mazeretleri  olmadıkça katılımcıların etkinlik sona erene kadar çıkış yapması yasaktır.

- Açık sigara paketleri ve tütünler etkinlik alanına güvenlik sebebiyle kabul edilmeyecektir. Kapalı sigara paketleri alana alınacaktır.

-Organizatör etkinlik için uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Ücret iadeleri etkinlik sonrasındaki ilk iş gününde gerçekleştirilir.

- Hiçbir kesici delici eşya, illegal madde, ilaç, parfüm ve yiyecek içecek, etkinlik alanına alınmayacaktır. Güvenlik sebebiyle etkinliğe büyük çanta ve sırt çantaları kabul edilmeyecektir.

- Etkinlik mekanına kamera, fotoğraf makinesi, ses cihazı vb. alınmaz. Katılımcı, Etkinlikte  yapılan genel görüntü kayıt ve canlı yayın çalışmaları dahilinde kendi görüntüsünün kayıt altına alınmasına izin verir ve ElectroFusionTurkey’nin bu kayıtları serbestçe kullanma yetkisi olduğunu kabul eder.

KURALLAR : 

- Güvenlik personeli, etkinlik alanına giren herkesi güvenlik aramasına tabii tutacaktır.

- Organizasyon şirketi uygun görmediği kişileri bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

- 18 yaş sınırı vardır. 

- Organizasyon firması kaçınılmaz nedenlerden dolayı programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

- Organizasyon firması bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

- Profesyonel kayıt cihazları alana alınmayacaktır.

- Bilet sahibi herkes, seyircinin bir parçası olarak görüntü ve ses kaydının alınmasına müsaade etmiş sayılır.

- ETKİNLİK alanına yanıcı, patlayıcı (deodorant, sprey, parfüm vb. gibi), parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ve lazer imleci ile girmek yasaktır.

- Organizatör etkinlik programında, mekanında ve tarihinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

- ETKİNLİĞE katılan her birey özel kurallarda yer alan tüm maddeleri okumuş, anlamış ve organizasyon tarafından konulan her türlü kurala uymayı, aksi takdirde mekandan çıkarılmayı kabul etmiş sayılır.

 

 

 

 

15 April 2022 Friday 19:00

16 April 2022 Saturday 00:00


The Marmara Antalya, Şirinyalı Mah. Eski Lara Cad., Muratpaşa, Antalya


View Map

Event Promoter

Comments