27 January 2023 - Friday

House Sessions : Game Night / Selam Dünyalı - Samet Çiçek

İstanbul, Şişli
House Sessions : Game Night / Selam Dünyalı - Samet Çiçek

Event Details

Selam Dünyalı

Bizimle oynar mısın?

Birbirimizi ne kadar tanıyoruz? Kahve içtiğimiz, yemek yediğimiz, birlikte iş yaptığımız kişilerin zihinlerinden neler geçiyor dersin?

House Sessions, OyunMu ekibiyle birlikte keyifli bir akşam buluşmasında kapılarını oyuna dahil olmayı sevenlere açıyor.Evimizin sıcaklığında sohbetler edip, farkındalığımızı arttıran keyifli sohbetlerimize Samet Çiçek eşliğinde devam ediyor, ve gecemizi şarkılarla taçlandırıyoruz.

Birbirimiz hakkında yeni bilgiler öğreneceğimiz, daha yakından tanışıp, kaynaşacağımız ve aralarda güzel şarkılara eşlik edeceğimiz bu etkinlikte bizimle oynamak istemez misin?

Kolektif House Levent KoLounge 'ta @oyunmu ve @sametcicek ile aşırı keyifli bir geceye biz hazırız! En son ne zaman oyun oynadığını unutttuysan sen de bize katıl,biranı yudumlarken kendini, hayatı ve çevreni farklı bir açıdan değerlendirmenin ve tanımanın keyfini çıkar.


Not: Kolektif House üyelerine etkinliğimiz %50 indirimlidir.

*İki içki bilete dahildir.

Hemen Kolektifli olmak ve Kolektif üyelerine özel indirimlerden faydalanmak mı istiyorsun? Tek tıkla satın alabileceğin Gezgin üyelikle tanış, Kolektif'in ayrıcalıklı dünyasına dakikalar içinde adım at:
Kolektifli Olmanın En Kolay Yolu - Gezgin Üyelik

27 January 2023 Friday 20:00

27 January 2023 Friday 23:00


Kolektif House | Levent, Esentepe Mah. Talatpaşa Cad. No: 5 (Harman Sok. Girişi), Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter