21 November 2022 - Monday

Kolektif Events - TuzBiber Stand-Up Show

İstanbul, Şişli
Kolektif Events - TuzBiber Stand-Up Show

Event Details

Üretiyoruz, Düşünüyoruz, Yoruluyoruz ve şimdi hep beraber bizleri ayakta tutan ve olaylara bambaşka pencerelerden bakmamızı sağlayan mizah dolu bir gecede buluşuyoruz.

Duygularımızı bambaşka bir şekilde ifade ettiren TuzBiber Stand-Up 21 Kasım Pazartesi günü seni Kolektif House Levent KoLounge’a çağırıyor!

2015 yılından beri bağımsız komedyenlerin bir araya gelmesi ile oluşan, komedi kültürünü ülkede yaygınlaştırmaya ve komedi sanatını icra eden/etmek isteyen kişilere materyallerini sergilemek için özgür bir ortam sunan komedi kulübü “TuzBiber” sınırlar çizmeden herkese kapılarını açan bir platform sunuyor. Ek olarak yaptıkları Açık Mikrofon gecelerinde profesyonel komedyenlerin yanında şakalarını denemek ve komedyen olmak isteyen herkese kapılarını açıyor.
Bu eğlenceli gecede sen de bizimle olmak, bir yandan biranı yudumlayıp diğer yandan kahkahalar havada uçuşurken özgür komedinin tadını çıkarmak istiyorsa hemen biletini almayı unutma!

Not: Kolektif House üyelerine etkinliğimiz %50 indirimlidir.

Hemen Kolektifli olmak ve Kolektif üyelerine özel indirimlerden faydalanmak mı istiyorsun? Tek tıkla satın alabileceğin Gezgin üyelikle tanış, Kolektif'in ayrıcalıklı dünyasına dakikalar içinde adım at:
Kolektifli Olmanın En Kolay Yolu - Gezgin Üyelik 

21 November 2022 Monday 20:00

21 November 2022 Monday 22:00


Kolektif House | Levent, Esentepe Mah. Talatpaşa Cad. No: 5 (Harman Sok. Girişi), Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter