08 December 2022 - Thursday

Boğaziçi İş Dünyası Ödülleri

İstanbul
15.00 TRY - 50.00 TRY
Boğaziçi İş Dünyası Ödülleri

Event Details

108 yıllık tarihiyle Türkiye’nin en eski ve köklü öğrenci kariyer kulübü Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü (ENSO) olarak düzenlediğimiz Boğaziçi İş Dünyası Ödülleri'ne davetlisin!


Geçmişte Sadettin Saran, Ali Koç, Acun Ilıcalı, Bülent Eczacıbaşı gibi iş dünyasının önde gelenlerini okulumuzda ağırladığımız ödül törenimizi bu sene 8 Aralık tarihinde saat 18.00'da Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü Albert Long Hall'de gerçekleştireceğiz. Ayrıntılı bilgi için instagram hesaplarımızı ziyaret edebilirsin!

Tüm bilet gelirimizle Boğaziçi Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Kulübü'nün köy okullarına yardım projesi İLKYAR'a destek oluyoruz. Bilet fiyatlarındaki farklılık destek olmak istediğiniz miktara göre opsiyonel olarak düzenlenmiştir. Tüm biletler koltuk numarasızdır ve farkları yoktur.

Instagram : @isdunyasiodulleri @engineeringsociety

08 December 2022 Thursday 18:00

08 December 2022 Thursday 21:30


Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü, Rumeli Hisarüstü, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
ENSO Questions For Organizer?

1914 yılında Robert Kolej Mühendis Mektebi Talebe Cemiyeti (RKMMTC) olarak kurulan ve 1989 yılında bugünkü ismine kavuşan, Türkiye'nin ilk öğrenci kulübü. Türkiye’nin en eski ve en köklü öğrenci kulübü unvanını elinde tutan kulübümüz, bu sene 106. Yılını kutlamanın haklı gurunu ve mutluluğunu yaşamaktadır. 1914 yılından beri üyelerine her zaman sihirli bir ortam sağlayan ailemiz; sizlere sıcacık dostlukları, üniversitede geçirebileceğiniz en verimli ve en eğlenceli zamanları sunuyor!