15 April 2022 - Friday

Boğaziçi Mühendislik Zirvesi (BMZ)

İstanbul, Beşiktaş
Boğaziçi Mühendislik Zirvesi (BMZ)

Event Details

Boğaziçi Mühendislik Zirvesi; 106 yıllık tarihiyle Türkiye'nin en eski ve köklü öğrenci kariyer kulübü olan Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü (ENSO) tarafından düzenlenen, 3 gün boyunca alanında lider şirketlerden üst düzey yöneticiler ile geleceğin idealist mühendisleri olan öğrencileri bir araya getirmeyi amaçlayan Türkiye’nin en prestijli kariyer zirvelerindendir.

BMZ’yi ayrıcaklıklı kılan ; sektörün en prestijli firmalarından gelen üst düzey yöneticilerin kariyerlerindeki dönüm noktalarını, başarı ve başarısızlık hikayelerini anlattıkları liderlik seminerleridir. Fiziksek sunumlar olarak 3 gün boyunca gerçekleşecek bu seminerlerde C-level yöneticilerin ilham verici konuşmalarını dinleme fırsatı bulabilir,  kariyer basamaklarını kendin inşa edebilirsin.

Boğaziçi Mühendislik Zirvesi’nde ayrıca üst düzey yöneticilere kendinizi gösterebileceğiniz ve teorik bilgilerinizi pratiğe dökme şansı bulabileceğiniz ödüllü vaka analiz çalışmaları, workshoplar ve mülakatlar da olacak. Katılımcılara bir takım içinde çalışarak kendini geliştirme ve staj bulma gibi imkanlar sağlayan vaka çalışmaları, iş hayatına bir adım önde başlamanızı sağlayabilir.

 

Katılımcı Şirketler: Sabancı Holding, SunExpress, Erciyes Anadolu Holding, Siemens, TEMSA, IBS Sigorta, SASA Polyester, HSBC, Havelsan, Jotun, ENTES, Odeabank, Anadolu ISUZU, Vestel, Mavi, Karsan, Hepsiburada, Sanofi, BSH, PMI, Borusan Otomotiv, CK Enerji, SNI Technology, Profen,Aydem Enerji, Ziraat Teknoloji gibi sektörün önde gelen şirketleriyle buluşma fırsatını kaçırma!

 

Boğaziçi Mühendislik Zirvesi katılımcılarına özel çekilişlerle;

Bu yaz çift kişilik Ege Turuna çıkma fırsatı!

IF Beşiktaş’ta 4 çift kişilik konser bileti!

Ve çok daha fazlası hediye!

 

Instagram : @bounmuhendislikzirvesi - @engineeringsociety

Linkedin : Boğaziçi Mühendislik Zirvesi

Etkinliğimiz sertifikalıdır.

Boğaziçi Üniversitesi Öğrencisi iseniz  "boun.edu.tr" uzantılı mail adresi ile bilet almanız zorunludur, bu mail adresi üzerinden iletişime geçilecektir.

Toplu alımlar için bizimle iletişime geçiniz.

Etkinlikten önce mailinize size özel şifreli link gönderilecek ve katılımınız sağlanacaktır. Lütfen aktif olarak kullandığınız mailinizi giriniz.15 April 2022 Friday 10:00

17 April 2022 Sunday 16:55


Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü, Rumeli Hisarüstü, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
ENSO

1914 yılında Robert Kolej Mühendis Mektebi Talebe Cemiyeti (RKMMTC) olarak kurulan ve 1989 yılında bugünkü ismine kavuşan, Türkiye'nin ilk öğrenci kulübü. Türkiye’nin en eski ve en köklü öğrenci kulübü unvanını elinde tutan kulübümüz, bu sene 106. Yılını kutlamanın haklı gurunu ve mutluluğunu yaşamaktadır. 1914 yılından beri üyelerine her zaman sihirli bir ortam sağlayan ailemiz; sizlere sıcacık dostlukları, üniversitede geçirebileceğiniz en verimli ve en eğlenceli zamanları sunuyor!