10 December 2022 - Saturday

Yönetim ve Liderlik Zirvesi

İstanbul, Beşiktaş
Yönetim ve Liderlik Zirvesi

Event Details

Bu yıl 7.si düzenlenecek olan Yönetim ve Liderlik Zirvesi, 10-11 Aralık 2022 tarihlerinde gerçekleşecek. Türkiye’nin en çok CEO yetiştiren lider üniversitesi olarak, lider markaları ve çeşitli alanlardan yöneticilerin ağırlandığı zirvemizde liderliğin farklı yönlerine ve alanlarına yer verilecek. "Behind the Scenes of Business" mottosuyla yola çıktığımız etkinliğimiz Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsünde yer alan Albert Long Hall salonunda düzenlenecek.

Geçtiğimiz yıllarda Ahmet Nur Çebi, Colman Deegan, Murat Özyeğin, Fazıl Oral, Charlotte Lamprecht, Şerif Kaynar, Levent Özbilgin, Erhan Erkut gibi isimleri ve Yapıkredi, Loreal, Unilever, Nestle, Ford Otosan, P&G, Arçelik, Reckitt, Anadolu Grubu, Pfizer, Abdi İbrahim, Lacoste, Microsoft ve Walt Disney Company gibi sektörünün lider şirketlerini ağırlamış olan Yönetim ve Liderlik Zirvesi farklı üniversitelerden ve iş dünyasından katılımcılarla yönetimin kapılarını aralayarak onlara sektördeki yetkin isimlerin tecrübelerinden faydalanma fırsatı sunmayı hedeflemektedir. Oturumlarda Türkiye genelindeki üniversite öğrencilerini alanının profesyonelleriyle buluşturmayı hedeflerken her alanda, yönetimin hikayesinin dinleyicilerle paylaşılacağı dopdolu bir zirve olacak.

Zirvemiz'e %80 katılım gösteren tüm katılımcılarımız Boğaziçi Üniversitesi Yönetim ve Liderlik Zirvesi Sertifikası almaya hak kazanacaktır.

Detaylı bilgi için: https://ikboun.net/yonetim-ve-liderlik-zirvesi/

10 December 2022 Saturday 11:00

11 December 2022 Sunday 18:00


Albert Long Hall, Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü / İş Dünyası ve Yönetim Alt Kurulu

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü. 1953 yılında Robert Koleji bünyesinde “İş İdaresi ve Talebe Cemiyeti” adı altında kurulduktan sonra 1975’de “İşletme Kulübü” ve 1990 yılında “İşletme ve Ekonomi Kulübü” olarak anılmaya başladık. Üniversiteleri ”Kariyer Günleri” kavramıyla tanıştıran, yenilikçi ve öncü olmayı her daim öncelik edinmiş bir öğrenci kulübü olarak bu yıl da birçok alanda faaliyetlerimizi sürdüreceğiz. Ekonomi, Finans, Satış, Pazarlama, Reklamcılık, Girişimcilik, Kariyer, Danışmanlık alanlarında yapacağımız etkinlik ve eğitimlerimizle öğrencilerin gelişimine ortak olacak, şirketlerle birlikte düzenleyeceğimiz case, workshop ve yarışmalarla kariyerlerine üniversiteden yön vermelerini sağlayacağız. 1953’ten bu yana her yıl olduğu gibi değişime ve gelişime açık yapımızla üniversite kulüpleri arasındaki öncü kimliğimizi koruyacağız.