27 November 2021 - Saturday

Boğaziçi Yönetim ve Liderlik Zirvesi

İstanbul
Boğaziçi Yönetim ve Liderlik Zirvesi

Event Details

Bu yıl 6.sı düzenlenecek olan Yönetim ve Liderlik Zirvesi, 27-28 Kasım 2021 tarihlerinde gerçekleşecek. Türkiye’nin en çok CEO yetiştiren lider üniversitesi olarak, lider markaları ve çeşitli alanlardan yöneticilerin ağırlandığı zirvemizde liderliğin farklı yönlerine ve alanlarına yer verilecek. "Key of the Business" mottosyla yola çıktığımız etkinliğimiz Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsünde yer alan Albert Long Hall salonunda düzenlenecek.

Geçtiğimiz yıllarda Ahmet Nur Çebi, Colman Deegan, Murat Özyeğin, Fazıl Oral, Charlotte Lamprecht, Şerif Kaynar gibi isimleri ağırlamış olan Yönetim ve Liderlik Zirvesi farklı üniversitelerden ve iş dünyasından katılımcılarla yönetimin kapılarını aralayarak onlara sektördeki yetkin isimlerin tecrübelerinden faydalanma fırsatı sunmayı hedeflemektedir. Oturumlarda Türkiye genelindeki üniversite öğrencilerini alanının profesyonelleriyle buluşturmayı hedeflerken her alanda, yönetimin hikayesinin dinleyicilerle paylaşılacağı dopdolu bir zirve olacak.

Etkinliğimiz aynı zamanda katılımcılara online olarak da sunulacak. Zirvemiz'e %80 katılım gösteren tüm katılımcılarımız Boğaziçi Üniversitesi Yönetim ve Liderlik Zirvesi Sertifikası almaya hak kazanacaktır.

Detaylı bilgi için: https://ikboun.net/yonetim-ve-liderlik-zirvesi/

27 November 2021 Saturday 11:00

28 November 2021 Sunday 18:00


Albert Long Hall, Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü / İş Dünyası ve Yönetim Alt Kurulu
Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü / İş Dünyası ve Yönetim Alt Kurulu Questions For Organizer?

İş Dünyası ve Yönetim Alt Kurulu, çeşitli alanlarında birçok etkinlik düzenleyen İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün öğrencilerin kariyerlerine yön vermelerini ve iş dünyasını yakından tanımalarını hedefleyen alt kuruludur. İş Dünyası ve Yönetim Alt Kurulu’nun bu yılki etkinlikleri Yönetim ve Liderlik Zirvesi, Boğaziçi Management Academy ve Boğaziçi Business Simulation’dır.

Comments