12 November 2022 - Saturday

SOUND OF CHIMERA

İstanbul, Tuzla
SOUND OF CHIMERA

Event Details

İstanbul’un en nezih ve en sevilen yerleşim bölgelerinden; Tuzla Mercan’da, Marmara Denizi’nin hemen kıyısındaki Chimera, eşsiz manzarası ve zengin mutfağı ile konuklarını ağırlıyor.

Denizin hemen yanı başında uzanan bu nezih restoran, geniş kapasiteli iç mekânı ile olduğu gibi keyif dolu terası ve bahçesi ile misafirlerini karşılıyor. Şıklığı ve servisi ile hizmet kalitesini tamamlayan Chimera, müdavimi olunan menülerinin yanı sıra canlı müzik ve DJ performansı ile büyük beğeni topluyor.

Vip loca - 3 şişe sert Alkol (Votka - Cin - Viski) 
1 şişe prosecco şampanya . 
İlk giden Meyve çerez soft drink ler 

Stand table - 1 şişe sert alkol (Votka - Cin - Viski)
İlk giden meyve çerez ve soft drink ler.

Destek ve Rezervasyon hattı: +90 542 441 33 44

Ülkesini yurtdışında da en iyi şekilde temsil etmek için stüdyodaki çalışmalarına daha çok zaman ayırmaya başlayan DJ Tarkan, yaptığı prodüksiyonlarla kısa bir süre içerisinde fark edilmeye ve dünyanın dört bir yanını dolaşmaya başladı. Dünyanın en iyileri olarak kabul edilen Tiesto, Sasha, Hernan Cattaneo, Nick Warren, Deep Dish, Sander Kleinenberg, Anthony Pappa, Dave Seaman, Danny Howells, Steve Lawler, Seb Fontaine, Lee Burridge, Markus Schulz gibi dj’lerle yurtiçi ve yurtdışındaki organizasyonlarda aynı kabini paylaşırken çok kısa bir süre içinde bu isimlerin vazgeçilmez prodüktörlerinden biri haline geldi.

Performers

DJ TARKAN CHIMERA OF SOUND CHİMERA chimera tuzla dj tarkan

12 November 2022 Saturday 19:00

13 November 2022 Sunday 02:00


CHIMERA LOUNGE , Postane, Cafer Bey Sokak No:29, Tuzla/İstanbul, Türkiye, Tuzla, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
CHIMERA LOUNGE

İstanbul’un en nezih ve en sevilen yerleşim bölgelerinden; Tuzla Mercan’da, Marmara Denizi’nin hemen kıyısındaki Chimera, eşsiz manzarası ve zengin mutfağı ile konuklarını ağırlıyor. Denizin hemen yanı başında uzanan bu nezih restoran, geniş kapasiteli iç mekânı ile olduğu gibi keyif dolu terası ve bahçesi ile misafirlerini karşılıyor. Şıklığı ve servisi ile hizmet kalitesini tamamlayan Chimera, müdavimi olunan menülerinin yanı sıra canlı müzik ve DJ performansı ile büyük beğeni topluyor.