29 October 2022 - Saturday

SOUND OF CHIMERA

İstanbul, Tuzla
SOUND OF CHIMERA

Event Details

İstanbul’un en nezih ve en sevilen yerleşim bölgelerinden; Tuzla Mercan’da, Marmara Denizi’nin hemen kıyısındaki Chimera, eşsiz manzarası ve zengin mutfağı ile konuklarını ağırlıyor.

Denizin hemen yanı başında uzanan bu nezih restoran, geniş kapasiteli iç mekânı ile olduğu gibi keyif dolu terası ve bahçesi ile misafirlerini karşılıyor. Şıklığı ve servisi ile hizmet kalitesini tamamlayan Chimera, müdavimi olunan menülerinin yanı sıra canlı müzik ve DJ performansı ile büyük beğeni topluyor.

Vip loca - 3 şişe sert Alkol (Votka - Cin - Viski) 
1 şişe prosecco şampanya . 
İlk giden Meyve çerez soft drink ler 

Stand table - 1 şişe sert alkol (Votka - Cin - Viski)
İlk giden meyve çerez ve soft drink ler.

Destek ve Rezervasyon hattı: +90 542 441 33 44

LITCHI : Hip -Hop'tan House'a farklı müzik tarzlarını miksleyen edm dj  i kabindeki enerjisi ve Show u  ile büyük beğeni toplamaktadır.

Dünya nın pek çok ülkesinde ünlü gece clublerinde sahne alan dj özellikle  Filipinler, Malezya, İsviçre, Belçika, Umman, Kıbrıs, Tayvan, Moğolistan, Çin, İtalya, Mısır, Kazakistan, Vietnam, Fransa, Tunus gibi ülkelerde tanınmaktadır.

Performers

DJ LITCHI LITCHI CHIMERA LOUNGE CHIMERA TUZLA

29 October 2022 Saturday 19:00

30 October 2022 Sunday 02:00


CHIMERA LOUNGE , Postane, Cafer Bey Sokak No:29, Tuzla/İstanbul, Türkiye, Tuzla, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
CHIMERA LOUNGE

İstanbul’un en nezih ve en sevilen yerleşim bölgelerinden; Tuzla Mercan’da, Marmara Denizi’nin hemen kıyısındaki Chimera, eşsiz manzarası ve zengin mutfağı ile konuklarını ağırlıyor. Denizin hemen yanı başında uzanan bu nezih restoran, geniş kapasiteli iç mekânı ile olduğu gibi keyif dolu terası ve bahçesi ile misafirlerini karşılıyor. Şıklığı ve servisi ile hizmet kalitesini tamamlayan Chimera, müdavimi olunan menülerinin yanı sıra canlı müzik ve DJ performansı ile büyük beğeni topluyor.