29 September 2022 - Thursday

Kariyer Fuarı Metaverse

Online
Kariyer Fuarı Metaverse

Event Details

FUAR HAKKINDA

Ülkemizde yaşanan ekonomik dalgalanmalar, işe alım ve çalışan aidiyeti süreçlerini işletmeler için zorlu bir hale getirdi. Daha rekabetçi ortamda Türkiye’nin potansiyel yeteneklerini istihdam etmek için mücadele eden insan kaynakları profesyonellerinin kariyer siteleri dışında da yetenekleri aramasını gerektirdi.

KARİYER FUARI METAVERSE’ün hedefi; yeni iş fırsatları arayan, stantları Avatarları ile ziyaret edecek yeni yetenekleri ve profesyonelleri ile kurumları bir araya getirerek yetenek istihdamına katkı sağlamaktır.

Türkiye'nin sektörlerinde önde gelen kuruluşlarıyla tanışmak, iş başvuruları yapmak, işe alım planlarını öğrenmek ve insan kaynakları profesyonelleri ile tanışmak için katılmalısınız. 

Tanıtım Videosu: https://youtu.be/H_2QclPEs10

Kimler Katılmalı?

Yeni mezunlar
Üniversite son sınıf öğrencileri
Deneyimli IT, Pazarlama, Satış, Finans, İş Geliştirme
Tedarik Zinciri Profesyonelleri ve yöneticileri
İnsan Kaynakları Uzmanları ve Yöneticileri
İşe Alım Uzmanları ve Yöneticileri
Yetenek uzmanları ve yöneticileri

Detaylı bilgi için https://www.yuksekbilgili.com/wordpress/kariyer-fuari-metaverse/

29 September 2022 Thursday 09:30

01 October 2022 Saturday 17:30


Online Event - Metaverse

Event Promoter

Yüksekbilgili Eğitim ve Danışmanlık
Yüksekbilgili Eğitim ve Danışmanlık Questions For Organizer?

YÜKSEKBİLGİLİ Eğitim ve Danışmanlık, 2016 yılında kurulmuş ve kuruluş yılından bu yana eğitim sektöründe akademi ve iş dünyasını bir araya getirmeyi hedeflemiştir. Bu hedef doğrultusunda, saha tecrübesi olan akademisyenler ve konusunda uzman eğitmenler ile birlikte yüzlerce farklı eğitimi başarıyla tamamlamıştır. YÜKSEKBİLGİLİ Eğitim ve Danışmanlığın amacı, bireylerin kişisel ve profesyonel hedeflerini gerçekleştirmelerini destekleyen, iş dünyasına yönelik eğitimler düzenleyerek, bireylerin ve firmaların geleceğine katkıda bulunmaktadır.

Comments