16 February 2022 - Wednesday

Pazarlama ve Marka Metaverse Zirvesi

Online
Pazarlama ve Marka Metaverse Zirvesi

Event Details

Pazarlama ve marka yönetiminin evrimini yaşıyor ve yakın geleceğe adapte olmak için paydaşlarla çalışıyoruz. Çok kanallıdan, bütünleşik pazarlamaya geçiş yapan veya yapmakta olan tüm kuruluşlar pazarlama ve marka yönetimi süreçlerine holistik bir bakış açısıyla stratejiler oluşturuyorlar. Yakın zamanda gündemimize giren Metaverse ise ürünlerimiz ve hizmetlerimiz için daha önce geliştirdiğimiz gelecek stratejilerimizi değiştirmemiz gerektiğini gösteriyor. Üstelik bu evren ötesi dünya için geliştirilecek yeni ürün ve hizmetler de kuruluşlara yeni fırsatlar yaratacak.

Türkiye’nin Metaverse ortamında gerçekleştirilecek olan ilk Pazarlama ve Marka Zirvesi’nde; bugünün ve geleceğin bütünleşik pazarlama ve marka stratejilerini nasıl kurgulamamız / güncellememiz gerektiğini, yeni fırsatların ve iş kollarının neler olacağını, geleneksel markaların güçlenerek devam etmeleri için neler yapmasını gerektiğini konuşacağız.

Kendi avatarınızla konferans salonlarını, fuaye alanlarını ve stantları gezebilecek, diğer katılımcılarla fiziki ortamda olduğu gibi sesli sohbet edebilecek ve network kurabileceksiniz.

Zirve konuşmacıları, metaverse ortamı ve birçok bilgiliyi https://www.yuksekbilgili.com/wordpress/pazarlama-ve-marka-metaverse-zirvesi-2022 adresimizden alabilirsiniz.

ZİRVE PROGRAMI

Zirve Programı Yakında Açıklanacak...

Performers

Esra Arslanbas Kaynak, Otokoç – CMO Beren Akdeniz, İstegelsin – CMO Didem Şekerel Erdoğan, NielsenIQ - General Manager Ceyda Kaptan, Tchibo – Marketing and Product Director Zehra Öney, Teknolojide Kadın Derneği (Wtech) - Founding President Pelin Çiftçioğlu, Little Caesars (Çelebi) - Chief Marketing Officer Selen Ertem Tüylüoğlu, Vodafone - Marketing Director Şirin Işık, Hero Baby - Marketing Director Güneş Mitrani, ininal - Growth Director Selvi Esenkal, D&R - Digital Marketing Director Orkun Bulut, Tooken NFT Ajansı – Kurucu Ortak Aysun Karabıyık Sarıkaya, PulpoAR - Board Member Boran Çelikkol, Misli.com - Chief Marketing Director Canan Demir, Tatilsepeti - Marketing Director Dr. Bilgehan Baykal, Games United - President of the Board Dr. İlkgün Demir, Ayvansaray Üniversitesi - Öğr. Gör. / Klinik Nöropsikolog Bülent Fidan, Brandmap - Editor-in-Chief Neslihan Sen, Çırağan Palace Kempinski - Director of Marketing and Public Relations Doç. Dr. Ayça Can Kırgız, LC Waikiki – Brand Consultant Atilla Can, FCB Health Reactor, Director of Business Development & Technology Dr. Fatma Gül Biçer, Bilgi Üniversitesi - Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Haluk Zülfikar, İstanbul Üniversitesi - Head of  Stats. App. & RC Dr. Erdem Aksakal, SAP - Global Director, Purpose and Sustainability Marketing Mustafa Oral, Hangikredi.com - CMO

16 February 2022 Wednesday 10:00

17 February 2022 Thursday 17:00


Online Event - Metaverse

Event Promoter

Yüksekbilgili Eğitim ve Danışmanlık
Yüksekbilgili Eğitim ve Danışmanlık Questions For Organizer?

YÜKSEKBİLGİLİ Eğitim ve Danışmanlık, 2016 yılında kurulmuş ve kuruluş yılından bu yana eğitim sektöründe akademi ve iş dünyasını bir araya getirmeyi hedeflemiştir. Bu hedef doğrultusunda, saha tecrübesi olan akademisyenler ve konusunda uzman eğitmenler ile birlikte yüzlerce farklı eğitimi başarıyla tamamlamıştır. YÜKSEKBİLGİLİ Eğitim ve Danışmanlığın amacı, bireylerin kişisel ve profesyonel hedeflerini gerçekleştirmelerini destekleyen, iş dünyasına yönelik eğitimler düzenleyerek, bireylerin ve firmaların geleceğine katkıda bulunmaktadır.