16 August 2022 - Tuesday

ELECTRO FUSION Presents SPACE MOTION TAHTALI MOUNTAIN

Antalya
ELECTRO FUSION Presents SPACE MOTION TAHTALI MOUNTAIN

Event Details

Electro Fusion Presents, SPACE MOTION (Tahtalı Mountain - 2365 mt)Electro Fusion sizi; Beydağları Milli Parkı’nın merkezinde, 2365 m yüksekliğe sahip Tahtalı Dağı’nın zirvesinde yıldızların altında muhteşem bir party'e davet ediyor... Gün batımında başlayan müzik, dünyaca ünlü DJ SPACE MOTION'ın sahne almasıyla hem müzikal hem de fiziksel olarak zirve deneyimi yaşamanıza neden olacak!... Ayrıca gecede; AKE&HOOVER,  AMIRALI SHAKOORI, BURAK AKBULUT ve DAGDA sahne alarak sizi yeni zirvelere taşıyacak...

TARİH : 16.08.2022 

ZAMAN : 18:00 - 00:00

YER: Olympos Teleferik Tahtalı Dağı Kemer / Antalya / TURKEY

WhatsApp Destek Hattı : +90 530 666 66 88  / IG @electrofusionturkey

ElectroFusion Приглашает на уникальную высокогорную вечеринку под звёздами в центре национального парка Бейдаглары на самой высокой вершине Анталии 2365м над уровнем моря горы Тахталы. 

Музыкальные сеты от AKE&HOOVER, AMIRALI SHAKOORI, BURAK AKBULUT и DAGDA начина я от закат приведут вас к новым Высотам! А всемирно известный DJ SPACE MOTION! со своей уникальной энергией подарит вам незабываемые впечатления!

Станьте свидетелем неповторимого горного заката встречая звёздный купол в сопровождении великолепной музыки на  вершине горы  Тахталы.

SPACE MOTION

DJ ve prodüktör Space Motion, techno, progressive, tech house ve deep house tarzlarını barındıran performanslarını, bugüne kadar, Paris, Sofya, Hong Kong, Guangzhou ve Shenzhen dahil olmak üzere, Avrupa ve Asya’da müziğe yön veren birçok mekanda sergiledi. Pepsi Sziget, Air Nation ve EXIT festivallerindeki performansları ile dikkatleri çeken Space Motion, 2007’den beri Bonzai Records ile çalışmaktadır. Klarnet sanatçısı Boki Miloseviç ile birlikte verdiği konserler sonrası birçok hit parçaya imza atmıştır. Parçaları, Solomun gibi müzik yapımcıları tarafından, Tomorrowland , EXİT gibi dünyaca ünlü festivallerde çalınmaktadır.

IG @spacemotionmusic 

AKE&HOOVER

AKE -Müzikle tanışması küçük yaşlarda piyano ile olmuştur. Uzun yıllar piyano çaldıktan sonra gitar ile ilgilenmeye başlamıştır. 2013 yılında elektronik müzikle tanışmış olup; melodic tekno, electronica, afro house, jackin house gibi tarzlara yönelmiştir. Müziğe duyduğu heyecan sebebiyle aldığı DJ’lik eğitimiyle birlikte kalabalık ev partilerinde çalınca soundu çok beğenilen ve ilgi gören AKE yerel işletmelerde sahne almaya başlamıştır. Müzik piyasasına hızlı bir giriş yapan sanatçı Antalya’da organizasyonunu yürüttüğü yoğun katılımlı ilk eventinde Oliver Huntemann ile çalma fırsatını yakalamıştır.

IG @artunkerimerdem

HOOVER-Müziğe ilgisi küçük yaşlarda, perküsyon çalarak başladı. Elektronik müziğe olan tutkusunu keşfettiğinde de kendini bu yönde geliştirmek için eğitim aldı. İndie ve afro house soundlarinı kendine daha yakın hissetti ve bu müzik tarzinda kendini geliştirmeye devam ediyor. Müzik kulağı ve tutkusuyla dinleyicilerine bu tutkuyu aktarmayı başardı ve Antalya’da çok sayıda yerel işletme ve etkinlikte sahne aldı.

 IG @hovakmusicc

 AMIRALI SHAKOORI

Tahran, İran'da doğan bir DJ ve Prodüktör. Müziğini özgün bir şekilde başlatıyor ve sizi hayal alemine götürüyor. Amirali dünya çapında bilinen labellar ile çalışmakta Us & Them Records, Sequence Music, DNC Limited,Three Hands Records, Arkhamra, TM&Y Records & Amirali'nin müziği karanlık öze sahip Melodic Techno olarak tanımlanabilir.

IG @amirali.shakoori

BURAK AKBULUT

Setlerinde genellikle melodic & progressive house parçalara yer veren Akbulut , Antalya’daki çeşitli etkinliklerde Zigan Aldi, Analog Context, Yigitoglu gibi sanatçılar öncesi sergilediği performanslarla ve başarılı setleriyle kısa süre içerisinde Antalya’da dikkat çekmeyi başarmıştır.

IG @akbulut.burakk

DAGDA

Ziya Atlas Saçlı 1995 yılında Antalya Kaleiçi’nde doğdu. 2015 yılından beri Antalya’da birçok etkinlikte ve mekanda sahne alan DAGDA, setlerinde ağırlıklı olarak House ve Dark House türlerine yer vermektedir.

IG @djdagda

KURALLAR ve AÇIKLAMALAR :

- 18 yaş sınırı vardır.

- Etkinliğimize katılan herkes güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta aranması dâhil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi, bilet iadeleri de yapılmayacaktır. Bütün katılımcılar kimliklerini yanında bulundurmalıdır.- Yükseklik korkusu olan ve ışığa duyarlı epilepsi hastalarına uygun bir etkinlik değildir.

 - Etkinlikte yükses ses düzeyi bulunmaktadır. Geçici duyma bozukluğuna yol açabilir.

- Etkinlik alanı 2365mt yükseklikte olduğundan gece saatleri sıcaklık 10 dereceye kadar düşmektedir. Katılımcıların lütfen bunu dikkate alarak, sıcak tutacak yedek giyisiler getirmesi önemle rica olunur.

2365 metre yüksekliğinde bulunan tesiste “Olympos Teleferik” güvenlik standartlarına uyulması zorunludur. Etkinlik alanını çevreleyen tüm güvenlik bariyerlerinin üzerine çıkmak, atlamak, tesis sınırlarının dışarısına çıkmaya çalışmak güvenlik açısından yasaktır. 

Koşma, zıplama veya taşkın hareketlerden dolayı oluşabilecek tüm sakatlık ve yaralanmalarda tesisin ve organizasyon firmasının herhangi bir sorumluluğu yoktur. Tüm sorumluluğun tarafıma ait olduğu konusunda bilgilendirildim ve kabul ediyorum.

 Etkinlik süresince tarafımca zarar verilen maddi manevi tüm durumlarda oluşacak zararın tarafıma rücu edileceği konusunda bilgilendirildim ve ödeyeceğimi beyan ederim.

- Organizasyon şirketi uygun görmediği kişileri bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

- Organizasyon firması kaçınılmaz nedenlerden dolayı programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

- Organizasyon firması bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

- Girişlerde kadın-erkek dengesine dikkat edilecektir. Bilet satın alırken dikkat etmenizi önemle rica ederiz.

- Profesyonel kayıt cihazları alana alınmayacaktır.

- Bilet sahibi herkes, seyircinin bir parçası olarak görüntü ve ses kaydının alınmasına müsaade etmiş sayılır.

- ETKİNLİK alanına yanıcı, patlayıcı (deodorant, sprey, parfüm vb. gibi), parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ve lazer imleci ile girmek yasaktır.

- Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

- Organizasyon şirketi, öngörülemeyen ve kaçınılmaz nedenlerden ötürü programda, mekanında  ve tarihinde her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

- ETKİNLİĞE katılan her birey özel kurallarda yer alan tüm maddeleri okumuş, anlamış ve organizasyon ve “Olympos Teleferik” tarafından konulan her türlü kurala uymayı, aksi takdirde etkinlik alanından çıkarılmayı kabul etmiş sayılır.

16 August 2022 Tuesday 18:00

17 August 2022 Wednesday 00:00


Olympos teleferik 2365 m, Tekirova, Tahtalı Teleferiği Yolu No:2, Kemer/Antalya, Türkiye, Kemer, Antalya


View Map

Event Promoter

Comments