29 July 2022 - Friday

Daze Presents: MASSANO & ØOSTIL

Muğla
Daze Presents: MASSANO & ØOSTIL

Event Details

Müzik endüstrisine girdiği an itibariyle dikkatleri üzerine çeken Massano, kendisini kısa bir sürede ‘takip edilmesi gereken’ bir Dj olarak konumlandırmıştır. Özellikle Afterlife, Oddity, Running Clouds ve son olarak kendi plak şirketi olan Eternity Sounds dan çıkardığı parçalarıyla Tale of Us, Mind Against, Kevin De Vries, Mathame, Undercatt ve Innellea gibi isimlerinde saygısını çok kısa sürede kazanmıştır. Massano Bodrum’un cenneti andıran atmosferinde, DAZE evsahipliğinde, müzikseverlere unutulmaz bir tecrübe sunacaktır

ØOSTIL Melodik teknodan ilham alan, minimalist ve organik sesleri harmanlayarak, dinleyicilerle bağlantı kurarken, derin kişisel duygular uyandırıyor. Bu canlı ve yenilikçi proje, sizi yeni ve heyecan verici bir gerçeklikte bir yolculuğa çıkaracak. Çıkardığı son EP iyle dünya çapında ses uyandıran ve tekno listelerini alt üst eden ØOSTIL 29 Temmuz’da Bodrum’un cenneti andıran atmosferinde DAZE de geç saatlere kadar elektronik müzik severlere unutulmaz bir gece sunmaya hazırlanıyor.

Kurallar:

-Etkinlik 21 yaş ve üzeri katılımcılar içindir.
-Etkinlik alanına yiyecek içecek, kesici, delici veya yanıcı alet sokmak yasaktır.
-Etkinlik katılımcıları etkinlik alanı içerisinde fotoğraf & video çekiminin yapılacağını kabul eder.
-Yazılı izin olmadığı takdirde profesyonel görüntü kayıt cihazları sokmak ve çekim yapmak yasaktır. 
-Profesyonel olmayan cihazlarla, diğer misafirleri ve performans veren sanatçıları rahatsız edecek ve özel hayatının gizliliğini ihlal edecek çekim yapılmamasına özen gösterilmesi beklenmektedir. Flaşlı çekim yapmak kesinlikle yasaktır.
-Organizasyon ve mekan yetkilileri uygun görmedikleri kişileri etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
-Kadın-erkek sayısındaki dengeye, tavır, üslup, giyim ve genel anlamıyla uygunluk konularına özellikle özen gösterilmekte olup bu ve bu gibi sebeplerden ötürü giriş yapılamayabilir. Bunun kararı tamamen kapı inisiyatifindedir. Kapımızın kararı sondur ve her koşulda geçerlidir.
-Satın alınan biletlerde iade, iptal veya değişim yapılamaz.

Performers

ØOSTIL MASSANO

29 July 2022 Friday 20:00

30 July 2022 Saturday 01:00


Daze Türkbükü, Göltürkbükü Mah. Keleşharım cad. 104. sok. no.6, Bodrum, Muğla


View Map

Event Promoter