25 June 2022 - Saturday

Daze Presents: Øostil + Nhii (Live)

Muğla, Bodrum
Daze Presents: Øostil + Nhii (Live)

Event Details

Nhii kendini sınırsız, güçlü ama duygusal elektronik dünya müziğiyle tanımlıyor. Nhii, prodüksiyonlarında bu gerçeği yansıtmak ve bu güzel gezegenin her yerindeki dansçılara ve dinleyicilere farkındalık yaratmak istiyor. Nhinin gerçeğe olan bu sevgisi ve gerçeği arayanlara duyulan saygı, Nhii'nin günlük yaşamının önemli bir bileşenidir. Nhii canlı müzik performansıyla  25 Haziran’da Bodrum’un cenneti andıran atmosferinde, DAZE evsahipliğinde, canlı müzikseverlere unutulmaz bir tecrübe sunacaktır.

 

ØOSTIL Melodik teknodan ilham alan, minimalist ve organik sesleri harmanlayarak, dinleyicilerle bağlantı kurarken, derin kişisel duygular uyandırıyor. Bu canlı ve yenilikçi proje, sizi yeni ve heyecan verici bir gerçeklikte bir yolculuğa çıkaracak. Çıkardığı son EP iyle dünya çapında ses uyandıran ve tekno listelerini alt üst eden ØOSTIL 25 Haziran’da Bodrum’un cenneti andıran atmosferinde DAZE de geç saatlere kadar elektronik müzik severlere unutulmaz bir gece sunmaya hazırlanıyor.

 

 

 

Kurallar:

-Etkinlik 21 yaş ve üzeri katılımcılar içindir.

-Etkinlik alanına yiyecek içecek, kesici, delici veya yanıcı alet sokmak yasaktır.

-Etkinlik katılımcıları etkinlik alanı içerisinde fotoğraf & video çekiminin yapılacağını kabul eder.

-Yazılı izin olmadığı takdirde profesyonel görüntü kayıt cihazları sokmak ve çekim yapmak yasaktır. 

-Profesyonel olmayan cihazlarla, diğer misafirleri ve performans veren sanatçıları rahatsız edecek ve özel hayatının gizliliğini ihlal edecek çekim yapılmamasına özen gösterilmesi beklenmektedir. Flaşlı çekim yapmak kesinlikle yasaktır.

-Organizasyon ve mekan yetkilileri uygun görmedikleri kişileri etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.

-Kadın-erkek sayısındaki dengeye, tavır, üslup, giyim ve genel anlamıyla uygunluk konularına özellikle özen gösterilmekte olup bu ve bu gibi sebeplerden ötürü giriş yapılamayabilir. Bunun kararı tamamen kapı inisiyatifindedir. Kapımızın kararı sondur ve her koşulda geçerlidir. -Satın alınan biletlerde iade, iptal veya değişim yapılamaz.

 

25 June 2022 Saturday 19:00

26 June 2022 Sunday 01:00


Daze Türkbükü, Göltürkbükü Mah. Keleşharım cad. 104. sok. no.6, Bodrum, Muğla


View Map

Event Promoter