23 July 2022 - Saturday

FUTURE NØW - ILKIM OZAY - UMUT ATILLA - CLUB OMEN - IZMIR

İzmir
FUTURE NØW - ILKIM OZAY - UMUT ATILLA - CLUB OMEN - IZMIR

Event Details

Future Nøw, 2017 yılından beri kendi profesyonel DJ kariyerlerini sürdürmekte olan ve bir ekip olarak ilerlemeye karar veren iki yakın arkadaş tarafından kurulan bir prodüktör & DJ ikilisidir. Yolculuklarının başlangıcından itibaren elektronik müzik tutkunları tarafından büyük beğeni toplayan ikili, 2019 yılında Monkey Project ailesine dahil olup o günden bu yana ailenin bir parçası oldular. Bu zamana kadar Tale of Us, Fideles, Mathame, Deborah De Luca, Colyn, Coeus, Marino Canal, The Element, Ivan Masa, Goom Gum ve daha birçok isimle aynı sahneyi paylaştılar.

Monkey Project Records’tan çıkmış olan Fideles'in Sommer Klein, Çeşme'de destek verdiği 'Be Yourself', 'Paralyze', 'Anduril' ve Duenia Records'tan çıkan 'Elessar' parçalarıyla daha da geniş bir dinleyici kitlesine ulaştılar. Çıkışları ile Beatport Hype Melodic House & Techno Top 100 ve Beatport Hype Indie Dance Top 100 listelerinde sırasıyla 3., 5., 7. ve 31. sıraya yükselmeyi başardılar.Future Nøw 23.07.2022 Cumartesi günü Club omen Garden stage kabininde.

Son zamanlarda dikkatleri üzerine çekmeyi başaran İlkim Özay ve Umut Atilla özgün soundları ile gecenin fitilini ateşleyecek.

23 July 2022 Saturday 18:00

24 July 2022 Sunday 01:00


Omen Project, Kazımdirik, 162. Sokak, Bornova/İzmir, Türkiye, Bornova, İzmir


View Map

Event Promoter