04 June 2022 - Saturday

ILNESSA - IZMIR - CLUB OMEN

İzmir
ILNESSA - IZMIR - CLUB OMEN

Event Details

Beatport listelerinde ismini en tepelerde görmeye alıştığımız DJ/Prodüktör Ilnessa, 4 Haziran Cumartesi günü şehrin müzik tapınağı Club Omen kabininde şehrin enerjisini zirveye taşıyor!

Uzun yıllardır duyduğu elektronik müzik aşkını DJ’lik ile hibritleyen Ilnessa, kariyeri boyunca kısa sürede yaptığı başarılı prodüksiyonlar ve enerjik sahne performanslarıyla hızlı bir şekilde yükselişe geçti. Prodüksiyon kariyerine adım attığı ilk single çalışması “Yesterday & Tomorrow” 2021 yılında Ethereal Future Music etiketiyle yayınlandı. İlk single’ı ile Beatport Melodic House & Techno listesinde ilk sıralara yükselerek uzun süre yerini korumayı başardı. Doctor Dru, Dole&Kom, Baime, Angelov ve Sasha Carassi gibi elektronik müziğin önde gelen isimleriyle global sahneleri paylaşma fırsatı yakaladı.

Birçok festivalde gerçekleştirdiği performanslarla lokal sahnelerin kilit ismi haline gelen Greed Project resident’i Nofe geceye eşlik edecek.

Son zamanlarda dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Reinhardt ve Can Kılıç özgün soundları ile gecenin fitilini ateşleyecek.

Avantajlı biletler biletino ve PR ekiplerinde satışta!

04 June 2022 Saturday 21:00

05 June 2022 Sunday 04:00


Club Omen, Yalı, Abdullah Baydar Caddesi No:28, Güzelbahçe/İzmir, Türkiye, Güzelbahçe, İzmir


View Map

Event Promoter

Club Omen
Club Omen Questions For Organizer?

Elektronik Müzik kültürünü koruma ve kaliteli eğlence hassasiyetiyle çıktığımız yolda 28 Mayıs Cumartesi saat 18.00’da Progressive / Melodik soundları ile global çapta ismini duyurmayı başaran Ege Sağlamın eşsiz performansıyla Güzelbahçe Club Omen’ı açıyoruz! Lilly Palmer, Adriatique, Eelke Kleijin ve Mind Against gibi bir çok isimle uluslararası arenalarda aynı sahneyi paylaşma fırsatı yakalamış, yaptığı prodüksiyonlar ve kurucusu olduğu Lâ Pyramide label’ı ile adından sıkça söz ettirerek dünya çapında festivallerin vazgeçilmez ismi olan Sağlam, 28 Mayıs gecesi Omen Club Main Stage’de kabin başına geçiyor! Umut Atilla ve Reinhardt ise Main Stage’de geceye ev sahipliği yapacak isimlerden. Gecenin açılışını ise Garden Stage’de Kevin Astley ve Mustafa Yavuzun melodik tınıları kendine özgün tarzları ile harmanladığı setleriyle Müzik, Doğa, Günbatımı eşliğinde gerçekleştiriyoruz. Bu eşsiz gecede aramızda olmanı, müziğin ritimlerine kapılarak bizimle dans etmeni istiyoruz! Biletler biletino ve PR ekiplerinde satışta!

Comments