09 July 2022 - Saturday

EGE SAGLAM - ILNESSA - IZMIR - CLUB OMEN (Presented by Seyyar Techno)

İzmir
EGE SAGLAM - ILNESSA - IZMIR - CLUB OMEN (Presented by Seyyar Techno)

Event Details

Lilly Palmer, Adriatique, Eelke Kleijin ve Mind Against gibi bir çok isimle uluslararası arenalarda aynı sahneyi paylaşma fırsatı yakalamış, yaptığı prodüksiyonlar ve kurucusu olduğu Lâ Pyramide label’ı ile adından sıkça söz ettirerek dünya çapında festivallerin vazgeçilmez ismi olan Ege Sağlam 09.07.2022 cumartesi gecesi Club Omen Main Stage’de kabin başına geçiyor!

Beatport listelerini alt üst ederek ismini zirvede görmeye alıştığımız DJ/Prodüktör Ilnessa, 09.07.2022 Cumartesi günü dans pistini çılgına çevirmeye geliyor!

Melodik tekno tarzını sert vuruşları ile dinleyicilerine işleyerek dans pistinin enerjisini en yükselere taşıyan, ismini global çapta sıkça duyduğumuz DJ/Prodüktör İlnessa, Prodüksiyon kariyerine adım attığı ilk single çalışması “Yesterday & Tomorrow” u 2021 yılında Ethereal Future Music etiketiyle yayınlandı. İlk single’ı ile Beatport Melodic House & Techno listesinde ilk sıralara yükselerek, Yakın zamanda yayına girecek olan single’ı ‘Fuel’ ile zirvedeki yerini korumayı hedefliyor. Hype geçecek bir gecenin mimarı olan Ilnessa, 09.07.2022 Cumartesi günü Club Omen kabininden soundları ile şehrin enerjisini nirvanaya çıkarıyor!

Son zamanlarda dikkatleri üzerine çekmeyi başaran İlkim Özay ve Reinhardt özgün soundları ile gecenin fitilini ateşleyecek.

09 July 2022 Saturday 18:00

10 July 2022 Sunday 01:00


Omen Project, Kazımdirik, 162. Sokak, Bornova/İzmir, Türkiye, Bornova, İzmir


View Map

Event Promoter