02 July 2022 - Saturday

MIXED PROJECT X CLOSED PRESENTS: CLUB OMEN

İzmir
MIXED PROJECT X CLOSED PRESENTS: CLUB OMEN

Event Details

Mixed Project x Closed sunumuyla 2 Temmuz cumartesi günü Club Omen sizler için iki farklı sahneye yer veriyor! 

Duygu yüklü melodileri etkileyici tarzıyla hibritleyerek dinleyicilerini hype geçecek bir geceye hazırlacak olan DJ/Prodüktör Arda Eren, sizlere gün batımı, kokteyl ve organic ezgilerin derin hazzını yaşatmak için Sunset stage kabinine geçiyor! 

Dahil olduğu olağanüstü organizasyonlar ve güçlü soundları ile elektronik müzik sahnelerinde önemli yer edinen Mikki Vargas ve Performanslarında karakteristik tarzıyla öne çıkarak ritimleri ve enerjisini dans pistiyle bütünleştiren Okan Guven, 2 Temmuz cumartesi gecesi Mixed Project x Closed sunumuyla Club Omen main stage’de! 

Katmanlı sesleri, melodik ezgiler eşliğinde ustalıkla süsleyen, ilerleyen zamanlarda adından sıkça söz edeceğimiz yeni jenerasyonun yetenekli isimlerinden Mily Main Stage’in fitilini ateşleyecek. 

@mixed.mission @closedentry @club.omen

Abdullah Baydar Cad. N28 Mahalle Guzelbahce, Club Omen Guzelbahce, İzmir

02 July 2022 Saturday 18:00

04 July 2022 Monday 20:40


Mahalle Güzelbahçe, Abdulah Baydar Cad. 28, Güzelbahçe, İzmir


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Mixed PROJECT Questions For Organizer?

Sınırları olmayan bir kültürü temsil etme misyonu ile yola çıkan Mixed Mission Project; İzmir, Ankara, Antalya ve Bursa bölgelerinde kendine özgü konseptleri ile sizlerle olmaya devam ediyor. Sadece eğlenmenizi ve müziği hissetmenizi istiyoruz! Bize katıl.