11 March 2022 - Friday

Onuc Ankara x PRAVUS

Ankara
Onuc Ankara x PRAVUS

Event Details

Mixed Mission Project Presents; 

Yeraltı kültürünün günümüzdeki sayılı temsilcilerinden Pravus, 11 Mart Cuma günü Mixed Mission Project sunumuyla Onuc Club Ankara kabininde!

Vast Perception, Drept, Groove Estate ve kendi damgası Carnalist gibi yeraltı ekiplerinden ilk üretimleri yayımlanan Pravus, müzik prodüktörü ve dj olarak yeraltı sahnesinde ses getiren bir isim. Ayrıca Carnalist ekibinin müzik direktörü ve ses mühendisi olan Pravus, setlerinde çeşitli ve aykırı stillerden oluşan karakteristik bir seçkiye sahip.

Hypnotic/ Raw techno türlerini kendine özgün tarzı ile harmanlayarak sunduğu setlerle akıllarda yer edinmeyi başaran Hitzig kurucularından Nova ve son zamanlarda çıkardığı parçalar ile yükseliş yakalayan DJ/ Prodüktör Bartu geceyi eşsiz hâle getirmek için kabin başına geçecek.

Bize Katıl!

11 March 2022 Friday 20:00

11 March 2022 Friday 23:55


Tunalı Hilmi Caddesi, Remzi Oğuz Arık, Tunalı Hilmi Caddesi No:106, Çankaya/Ankara, Türkiye, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Mixed PROJECT Questions For Organizer?

Sınırları olmayan bir kültürü temsil etme misyonu ile yola çıkan Mixed Mission Project; İzmir, Ankara, Antalya ve Bursa bölgelerinde kendine özgü konseptleri ile sizlerle olmaya devam ediyor. Sadece eğlenmenizi ve müziği hissetmenizi istiyoruz! Bize katıl.

Comments