18 June 2022 - Saturday

HERTZ COLLISION - HOLLEN - IZMIR - CLUB OMEN (Presented by Seyyar Techno)

İzmir, Bornova
HERTZ COLLISION - HOLLEN - IZMIR - CLUB OMEN (Presented by Seyyar Techno)

Event Details

Roses are red
Violets are blue
Upcoming events of Club Omen
Will hit the Omenians 

Club Omen’in demo etkinliklerinden sonra açılış günü geldi çattı.

AÇILIŞA ÖZEL;

Club Omen olarak 18-19 Haziran tarihlerinde BÜYÜK AÇILIŞ konsepti altında gerçekleştireceğimiz iki özel etkinliğimiz süresince elde edilen tüm HERTZ COLLISION - HOLLEN bilet gelirleri SMA Hastalarına Club Omen ve siz değerli misafirlerimiz adına bağışlanacaktır.
- GRAND OPENING PARTY -

18 Haziran saat 18.00’da Elektronik müzik sahnesinin önde gelen isimlerini etkinliklerinde konuk etmeye devam eden Club Omen, bu sefer tekno dünyasının en çok takip edilen sanatçıları arasında yer alan Hertz collusion ve Hollen’ı ev’inde ağırlayarak yeniden eşi benzeri olmayan bir etkinliğe imza atmaya hazırlanıyor.

Kendisine has, özgür çalış tarzıyla canlı performanslarına renk katan ve özenle seçtiği parçalar ile iç dünyasını dinleyicilerine yansıtan Hollen, her daim gelecekten aldığı ilhamı saf bir enerjiye dönüştüren Hertz ile aynı gece sahneyi paylaşarak tüm etkinlik katılımcılarına kendilerini tekrardan keşfedebilecekleri, elektronik müziğe olan tutkularını tekrardan alevlendirebilecekleri bir atmosfer yaratmayı hedefliyorlar.


- OMEN BOAT PARTY - VANER

Müziğin ritimlerini iliklerimize kadar hissettiğimiz açılış etkinliğimizin sonrasında, saat 06.00’da Seferihisar İskele Limanından iki adet teknemiz ile başlayacak sonrasında 11.00 da katılmak isteyen diğer misafirlerimizi 65 kişilik diğer botumuzla önceden başlayan partimize taşıyacak ve yaratacağımız bermuda şeytan üçgeninin ortasında güneş, müzik, kokteyl eşliğinde hem dans’a doyacağımız hemde pozitif vakitler geçireceğimiz bir etkinlik misafirlerimizi bekliyor. Kabinde ise cehennemde açan nadide bir çiçek Vaner’e eşlik edecek, Rodos ve Nautic gibi sürpriz isimler modern ezgileri ile eşlik ediyor olacak!

Gerçekleşecek ilk etkinliğimizinde kapı gelirleri tamamen SMA hastalarına Club Omen ve siz değerli misafirlerimiz adına bağışlanacaktır. Eğlenceye, müziğe ve dansa fazlasıyla doğacağımız etkinliklerimizin avantajlı biletleri biletino’da satışta!

 

Performers

HERTZ COLLISION HOLLEN UMUT ATILLA REINHARDT KEVIN ASTLEY NOFE

18 June 2022 Saturday 18:00

20 June 2022 Monday 01:00


Omen Project, Kazımdirik, 162. Sokak, Bornova/İzmir, Türkiye, Bornova, İzmir


View Map

Event Promoter

Omen Project
Omen Project

Club Omen İzmir