04 June 2022 - Saturday

ELECTRO FUSION Presents RAVERLAND Open Air Series

Antalya
ELECTRO FUSION Presents RAVERLAND Open Air Series

Event Details

The Marmara Otel'in eşsiz manzaraya sahip falezlerin altinda yer alan Beach'inde Star yağmuru Electro Fusion RAVERLAND OPEN AIR  Serisiile Sezona MERHABA diyoruz

TARİH : 04.06.2022  

SAAT: 19:00-01:00 – MOONRISE AT SUNSET  

YER: THE MARMARA HOTEL BEACH ( kapasite  sınırlıdır)

VIP Loca satışlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

 WhatsApp destek hattı : +90 530 666 66 88 

 

CAN AKILTOPU - Can Akıltopu - Elektronik müziğe uzun yıllardır tutkusu olan Can Akıltopu, mühendislik mesleğinin yanı sıra hobilerini de mesleği haline getirmeye başladı. Yurtdışında ödül alan fotoğraf karelerine imza attı. Sonrasında tasarım, yazılım ve prodüksiyon işlerini yönettiği kendine ait Akıltopu Creative adında bir stüdyo kurdu. Elektronik müzik tutkusunu ileri götürerek DJ’lik kariyerini sürdüren Akıltopu, prestijli kulüp ve etkinliklerde performanslar sergiledi. Setlerinde daha çok deep melodik soundlara yer vererek dinleyenleri hayal alemine götürmeyi seven Can Akıltopu, bugüne kadar Hocaların hocası Tangun, Teenage Mutants, D.J U.F.U.K, Lunar Plane, Sezer Uysal, Murat Uncuoğlu, Alican, VIIA, Deniz Kabu gibi önde gelen DJ ve prodüktörler ile aynı sahneyi paylaştı.

AMIRALI SHAKOORI -Tahran, İran'da doğan bir DJ ve Prodüktör. Müziğini özgün bir şekilde başlatıyor ve sizi hayal alemine götürüyor. Amirali dünya çapında bilinen labellar ile çalışmakta Us & Them Records, Sequence Music, DNC Limited,Three Hands Records, Arkhamra, TM&Y Records & ...Amirali'nin müziği karanlık öze sahip Melodic Techno olarak tanımlanabilir.

 ZIGAN ALDI – Türkiye’de doğduktan sonra küçük yaşlarda ailesiyle birlikte Almanya’ya göç eden Zigan Aldi, Berlin müzik sahnesinde kendini kanıtlayan bir DJ – prodüktördür. Parça ve setlerinde kullandığı Türk ezgileri ile hem Türkiye'de hem de dünya çapında büyük bir bir takipçi kitlesi oluşturmayı başarmıştır.Tulum ve Avrupa’da büyük ilgi gören, Bedouin’in plak şirketi True colours’tan çıkardığı Fideler Ep’si ile başarılarını fazlasıyla pekiştiren, aynı zamanda Berlin merkezli Kamai Music’in kurucusudur.

 

YINYANG PROJECT –kendiparçalarını yazan, çeşitli enstrümanlarla performans sergileyen, deneyimlerini elektronik müzikle birleştirmiş ve elektro perküsyonu dj sahnelerine entegre ederek mistik, tribal ezgileri ritimle buluşturmuş olan bir müzik ikilisidir.

 KURALLAR : 

- Etkinliğimize katılan herkes güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta aranması dâhil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi, bilet iadeleri de yapılmayacaktır. Bütün katılımcılar kimliklerini yanında bulundurmalıdır.- Organizasyon şirketi uygun görmediği kişileri bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

- Organizasyon firması kaçınılmaz nedenlerden dolayı programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

- Organizasyon firması bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

- Girişlerde bay-bayan dengesine dikkat edilecektir. Bilet satın alırken dikkat etmenizi önemle rica ederiz.

- Profesyonel kayıt cihazları alana alınmayacaktır.

- Bilet sahibi herkes, seyircinin bir parçası olarak görüntü ve ses kaydının alınmasına müsaade etmiş sayılır.

- ETKİNLİK alanına yanıcı, patlayıcı (deodorant, sprey, parfüm vb. gibi), parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ve lazer imleci ile girmek yasaktır.

- Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

-Organizasyon şirketi, öngörülemeyen ve kaçınılmaz nedenlerden ötürü programda, mekanında  ve tarihinde her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

- 18 yaş sınırı vardır.

- ETKİNLİĞE katılan her birey özel kurallarda yer alan tüm maddeleri okumuş, anlamış ve organizasyon tarafından konulan her türlü kurala uymayı, aksi takdirde mekandan çıkarılmayı kabul etmiş sayılır.

 

04 June 2022 Saturday 19:00

05 June 2022 Sunday 00:00


The Marmara Antalya Beach Club, Eski Lara Caddesi, Muratpaşa, Antalya


View Map

Event Promoter

Comments