11 May 2022 - Wednesday

Boğaziçi Çevre Ödülleri

İstanbul
Boğaziçi Çevre Ödülleri

Event Details

 Boğaziçi Çevre Ödülleri 11 Mayıs Gecesi Albert Long Hall'de gerçekleştirilecek olup gecede 18 kategoride ödül verilecek. Boğaziçi Çevre Ödülleri'nin amacı yaşamın farklı alanlarında çevreye verilen hasara dikkat çekmek ve farkındalık oluşturmaktır.

NOT: Bilet gelirlerimiz Boğaziçi Üniversitesi Kampüslerindeki hayvan dostlarımız için bağışlanacaktır. Bilet kategorilerinin birbirinden farkı olmamakla birlikte yapılacak bağış miktarının seçilmesi için fiyat farkı bulunmaktadır. 

BUEC ÖZEL ÖDÜLÜ - Fazıl SayBUEC TEŞVİK ÖDÜLÜ - Çevrenin Genç Sözcüleri / Eskişehir Fatih Fen Lisesi

En Çevreci Ünlü - maNga

En Yeşil Kampüse Sahip Şirket - SiemensYılın Çevreci Start-Up'ı - Köstebek Elektronik Atık ToplamaYılın Çevreci STK'sı - TEMAAtık Yönetimini En İyi Yapan Şirket - TUSAŞBiyoenerjiyi En İyi Kullanan Şirket - ITC TürkiyeEn Çevreci Ürün - SuCoEn Çevreci Mobil Uygulama - İşCepYılın Çevreci Markası - EtiYılın Çevre Fotoğrafçısı - Mehtap Akbaş ÇiftçiYılın Çevreci Medya Kurumu - NTVYılın Yenilenebilir Enerji Şirketi - EnerjiSa ÜretimYılın Çevreci Yerel Yönetimi - Eskişehir Büyükşehir BelediyesiYılın Geri Dönüşüm Projesi - Şişecam (Cam Yeniden Cam)Yılın Çevreci Otomobil Markası - VolvoYılın Hayvan Dostu Projesi - Migros ve Haytap Elele!
11 May 2022 Wednesday 19:00

11 May 2022 Wednesday 23:55


Albert Long Hall, Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Boğaziçi Üniversitesi Elektroteknoloji Kulübü-IEEE Student Branch Questions For Organizer?

BUEC, elektrik-elektronik mühendisliğinin çeşitli dallarını Boğaziçi Üniversitesi'nde tanıtma ve sevdirme amacıyla 1962 yılında kurulmuş fakat günümüzde çok daha çeşitli branşlarda faaliyet gösteren, Boğaziçi Üniversitesi'nin gelişmiş sosyal ortamını oluşturan en köklü öğrenci kulüplerindendir. Öğrencilerin teknik konularda ilerlemelerini, iş hayatını alanlarında başarılı kişi ve kuruluşlardan öğrenmelerini ve sosyal becerilerini arttırmayı amaçlar. Türkiye’nin en seçkin okullarından birinde teknolojinin kullanımı konusunda en bilgilendirici etkinlikleri düzenleyen Elektroteknoloji Kulübü olarak yıl boyunca gelenekselleşmiş etkinliklerimizden Boğaziçi Enerji Zirvesi, BETA Sektör Günleri ve Bilim ve Teknolojide Lider Kadınlar Zirvesi ve okulumuzda robotic alanlarında gerçekleştirilen ilk ve tek yarışma BROCUP’ın yanı sıra mezun sohbetleri, kariyer günleri, kulüp içi eğlenceler, teknik geziler ve eğitimler gibi çeşitli faaliyetlerimiz ile de üniversitemiz öğrenci kulüpleri arasında öne çıkıyoruz.