19 March 2022 - Saturday

Bilim ve Teknolojide Lider Kadınlar Zirvesi

İstanbul, Beşiktaş
Bilim ve Teknolojide Lider Kadınlar Zirvesi

Event Details

BİLİM VE TEKNOLOJİNİN LİDER KADINLARI BOĞAZİÇİ'NDE BİR ARAYA GELİYOR!
Her geçen gün bilim ve teknolojide sayısız yenilik gerçekleşiyor. Peki kadınlar bu yeniliklerin neresinde? Mühendislikten bilim insanlığına, üst düzey yöneticilikten girişimciliğe kadınların rolünü görebileceğin, çeşitli panellerle kendine ilham bulacağın, iş dünyasında herkesin yerinin olduğunu somut örneklerle deneyimleyeceğin Bilim ve Teknolojide Lider Kadınlar Zirvesi bu sene 8. defa 19-20 Mart 2022’de hibrit olarak gerçekleşiyor! Peki ya sen neredesin?

Başak Tuncer - SOCAR ARGE ve İnovasyon Proses Geliştirme Yöneticisi

Tülay Hacıoğlu Şengül - Maysan Mando General Manager

Füsun Borluk - AvivaSA Group Head of Agile Management, Robotic Process Automation and IT Quality

Berna Şamiloğlu - Sodexo Chief Business Development, Product & Partnerships Officer

Bihter Ünlüsoy - Schneider Elektrik Regional Business Director (Middle East and Africa)

Zeynep Gül Koca - Mercedes-Benz Türk Otobüs Geliştirme Karoseri Direktörü

Nesrin Kınay - BSH - Head of Verification Department in Development Center Cooling

İlayda Şenler Kurtuluş – Nestle Market IT Solutions Manager

Zehra Taşgın - Allianz Kalite Güvence Ve Otomasyon Yönetimi Grup Başkanı

Meltem Doğaner Özgan - Vodafone

Çağla Gül Şenkardeş - Founder of Durugörü, Bilgi Üniversitesinde Akademisyen

Sanem Yıldız - Askıda Ne Var? Genel Müdürü

Sema Dumanlı Oktar - Boğaziçi Üniversitesi

Elif Gül - KordSA Global İnsan Kaynakları Grup Müdürü

Ürün Sponsorları:
Coca Cola
Kızılkayalar
Mobilet
Yves Rocher
Köstebek
Keskin Color

Performers

Tülay Hacıoğlu Şengül - Maysan Mando General Manager Füsun Borluk - AvivaSA Group Head of Project Management Office, Robotic Process Automation and IT Quality Berna Şamiloğlu - Sodexo Chief Business Development, Product & Partnerships Officer Bihter Ünlüsoy - Schneider Elektrik Regional Business Director (Middle East and Africa) Zeynep Gül Koca - Mercedes-Benz Türk Otobüs Geliştirme Karoseri Direktörü Nesrin Kınay - BSH - Head of Verification Department in Development Center Cooling İlayda Şenler Kurtuluş – Market IT Solutions Manager Başak Tuncer - SOCAR ARGE ve İnovasyon Proses Geliştirme Yöneticisi Zehra Taşgın - Allianz Kalite Güvence Ve Otomasyon Yönetimi Grup Başkanı Meltem Doğaner Özgan - Vodafone Çağla Gül Şenkardeş - Founder of Durugörü, Bilgi Üniversitesinde Akademisyen Sanem Yıldız - Askıda Ne Var? Genel Müdürü Sema Dumanlı Oktar - Boğaziçi Üniversitesi Elif Gül - KordSA Global İnsan Kaynakları Grup Müdürü

19 March 2022 Saturday 11:00

20 March 2022 Sunday 17:00


Albert Long Hall, Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Boğaziçi Üniversitesi Elektroteknoloji Kulübü-IEEE Student Branch

BUEC, elektrik-elektronik mühendisliğinin çeşitli dallarını Boğaziçi Üniversitesi'nde tanıtma ve sevdirme amacıyla 1962 yılında kurulmuş fakat günümüzde çok daha çeşitli branşlarda faaliyet gösteren, Boğaziçi Üniversitesi'nin gelişmiş sosyal ortamını oluşturan en köklü öğrenci kulüplerindendir. Öğrencilerin teknik konularda ilerlemelerini, iş hayatını alanlarında başarılı kişi ve kuruluşlardan öğrenmelerini ve sosyal becerilerini arttırmayı amaçlar. Türkiye’nin en seçkin okullarından birinde teknolojinin kullanımı konusunda en bilgilendirici etkinlikleri düzenleyen Elektroteknoloji Kulübü olarak yıl boyunca gelenekselleşmiş etkinliklerimizden Boğaziçi Enerji Zirvesi, BETA Sektör Günleri ve Bilim ve Teknolojide Lider Kadınlar Zirvesi ve okulumuzda robotic alanlarında gerçekleştirilen ilk ve tek yarışma BROCUP’ın yanı sıra mezun sohbetleri, kariyer günleri, kulüp içi eğlenceler, teknik geziler ve eğitimler gibi çeşitli faaliyetlerimiz ile de üniversitemiz öğrenci kulüpleri arasında öne çıkıyoruz.