17 April 2022 - Sunday

WEB 3.0 Teknolojileri

Online
WEB 3.0 Teknolojileri

Event Details

Hacettepe Blockchain Kulübü olarak internetin yeni geleceği olan Web 3.0 Teknolojileri konusunda etkinliğimizle karşınızdayız.

Web 3 .0 Teknolojileri Derneği Başkanı Buğra Ayan ilegerçekleştireceğimiz etkinliğimizde Web3 Nedir? Web3 hayatımızı nasıl etkileyecek? Kripto paralar, NFT, metaverse Web3’ ün neresindedir? Konu başlıkları altında detaylı bir şekilde inceleyip öğreneceğiz. 

Gün geçtikçe blockchain dünyasının hayatımızda bu kadar yer edinmesiyle birlikte Web3 teknolojileri gittikçe hayatımızda daha fazla yer almaya devam ediyor. Bu teknoloji ile alakalı projeleri yakından tanımak, hayatımızda genel olarak nasıl bir yer edineceğini görmek istiyorsanız hatta ileride yapmak istediğiniz işinizin de geleceğine şöyle bir göz atmak isteyebilirsiniz.

Etkinliğimiz 17 Nisan Pazar 21.15 de YouTube canlı yayın üzerinden gerçekleşecektir Sizleri çayınızı kahvenizi alıp söyleşi sonunda merak ettiğiniz soruları sorabileceğiniz etkinliğimize bekleriz!

 

17 April 2022 Sunday 21:15

17 April 2022 Sunday 22:30


Online Event - Youtube

Event Promoter

Hacettepe Blokzincir Topluluğu
Hacettepe Blokzincir Topluluğu Questions For Organizer?

İlk çıktığı andan itibaren büyük bir ses getiren ve devrim niteliğinde bir teknoloji olarak bahsedilen “Blockchain” teknolojisine ilgiliysen, yeni dünyaya bizimle beraber adım atmak istiyorsan sen de bize katıl!

Comments