27 January 2022 - Thursday

Blockchain 101 & BiLira

Online
Blockchain 101 & BiLira

Event Details

Hacettepe Blokchain Kulübü olarak ’’Blockchain101’’ etkinliği ile karşınızdayız.

"BiLira" şirketi ile iş birliği içerisinde gerçekleştireceğimiz etkinliğimizde BiLira şirketinde Head of Community Aybars Dorman’ı ağırlayacağız.

Türkiye’nin ilk Türk lirasına endeksli stabil kripto parasını çıkaran; kullanıcılarına sosyal medya ile bağlanabilme özelliği sunup Web3 teknolojisiyle son derece güvenli cüzdanlarınızla işlem yapmanızı sağlayan, aynı zamanda Merkeziyetsiz Finans (DeFi) uygulamalarını nasıl kullanacağını merak edenler için detaylı bilgi sağlayan kripto para platformu BiLira ile birlikte olacağız.

Etkinliğimize 27 Ocak Perşembe günü Zoom üzerinden erişilecektir ve sonunda kazananların ödüllendirileceği bir Kahoot yarışmamız olacaktır. Blokchain ile alakalı bir şeyler öğrenmek istiyorum, biliyorum ama ilerlemek istiyorum diyen herkesi etkinliğimize bekliyoruz.

Performers

Aybars Dorman

27 January 2022 Thursday 20:00

27 January 2022 Thursday 21:00


Online Event - Zoom

Event Promoter

Hacettepe Blokzincir Topluluğu
Hacettepe Blokzincir Topluluğu Questions For Organizer?

İlk çıktığı andan itibaren büyük bir ses getiren ve devrim niteliğinde bir teknoloji olarak bahsedilen “Blockchain” teknolojisine ilgiliysen, yeni dünyaya bizimle beraber adım atmak istiyorsan sen de bize katıl!