11 March 2022 - Friday

Greed Project Presents: Alignment

İzmir
Greed Project Presents: Alignment

Event Details

Geçen sene Charlotte De Witte'ın sahibi olduğu KNTXT labelı altında çıkardığı Power EP ile beatport chartlarını sallayan, yine Charlotte De Witte, Amelie Lens gibi sanatçıların setlerinde fazlasıyla yer edinen; Disconnection, Time, Injection, Frequency gibi trackleri ile dinleyicilerinin temel gıdası haline gelen Alignment, 11 Mart Cuma günü Greed Project sunumuyla İzmir Kalt'ta sahne alacak. Bpm'in hiç olmadığı kadar yükseleceği bu geceye Deborah De Luca, Kobosil, Len Faki gibi bir çok büyük ismin altında sahne almış ve desteklenmiş, acid ve dark genresinde 50’den fazla tracki bulunan, Türkiyenin genç yeteneği Yiğitoğlu ve Greed Project bünyesindeki Cem Tuna Balcı eşlik edecek.

Kurallar

Etkinlik 18 yaş ve üzeri katılımcılar içindir.
Etkinlik alanına yiyecek içecek, kesici, delici veya yanıcı alet sokmak yasaktır.
Etkinlik katılımcıları etkinlik alanı içerisinde fotoğraf & video çekiminin yapılacağını kabul eder.
Yazılı izin olmadığı takdirde profesyonel görüntü kayıt cihazları sokmak ve çekim yapmak yasaktır.
Profesyonel olmayan cihazlarla, diğer misafirleri ve performans veren sanatçıları rahatsız edecek ve özel hayatının gizliliğini ihlal edecek çekim yapılmamasına özen gösterilmesi beklenmektedir. Flaşlı çekim yapmak kesinlikle yasaktır.
Organizasyon ve mekan yetkilileri uygun görmedikleri kişileri etkinlik ve backstage alanına almama hakkına sahiptir.
Kadın-erkek sayısındaki dengeye, tavır, üslup, giyim ve genel anlamıyla uygunluk konularına özellikle özen gösterilmekte olup bu ve bu gibi sebeplerden ötürü giriş yapılamayabilir. Bunun kararı tamamen kapı inisiyatifindedir. Kapımızın kararı sondur ve her koşulda geçerlidir.
Etkinlik alanına gelirken misafirlerimizin aşı kartını veya HES kodunu yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.Aşı kartı/HES kodu olmayan katılımcıların etkinlik alanına girebilmeleri mümkün olmayacaktır ve bilet iadesi yapılmayacaktır.
Satın alınan bilet (ayrıca özel olarak yazılı izin alınmadığı takdirde), reklam, yarışma, çekiliş, promosyon da dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere kişisel kullanım haricinde ticari ya da ticari olmayan amaçlarla kullanılamaz. Bu amaçlarla ilgili kullanılan bilet iptal edilir ve yasal işlem başlatılır.
Satın alınan biletlerde iade, iptal veya değişim yapılamaz.

11 March 2022 Friday 20:00

12 March 2022 Saturday 02:00


Kalt, Kazım Dirik Mah. 372/23 Sok. No:10 Bornova, İzmir, Bornova, İzmir


View Map

Event Promoter

Comments