18 December 2021 - Saturday

Greed Project x More Than Presents : B A I M E | The Q Ankara

Ankara, Çankaya
Greed Project x More Than Presents : B A I M E | The Q Ankara

Event Details

BAIME , 18 Aralık Cumartesi günü Greed Project ve More Than sunumu ile Ankara The Q'ya geliyor! 

Bu sene çıkardığı albümü ile beatport top 50'ye birden fazla parçasıyla hızlı bir giriş yapan, Innellea, Undercatt, Tale Of Us gibi kendini kanıtlamış Producerlar tarafından ciddi destek gören Baime, 18 Aralık Cumartesi günü elektronik müzik severler ile Ankara The Q' da buluşıyor! Baimeye Monkey Project bünyesinin yetenekli genç producer'ı Innarius, Ethereal Future Music bünyesinden Ilnessa ve yerel kahramanlar Demiryürek, Basarrbk eşlik edecek!

Bu mükemmel gece için avantajlı erkenci bilet satışlarımız başlamıştır!

Kurallar
- Etkinlik 18 yaş ve üzeri katılımcılar içindir.
- Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
- Etkinliğe ait bileklikler, etkinlik boyunca çıkarılmamalıdır.
- Organizasyon ve mekan yetkilileri, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. (İlk iş günü biletleme sitesi üzerinden iade talepleri gerçekleştirilir.)
- Etkinlik’e katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı organizatöre ait olup katılımcı etkinlik’e katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.
- Organizatörün programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
- Etkinlik süresince kayıt yapmak kesinlikle yasaktır. Etkinlik alanına profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera ve fotoğraf makinası vb.) alınmayacaktır.
- Etkinlik alanına gelirken misafirlerimizin aşı kartını, aşı kartı yok ise PCR testi veya hastalığı geçirmiş olduğuna dair HES uygulaması üzerinden ilgili ibrazını yapması gerekmektedir. Aşı kartı/PCR testi olmayan katılımcıların etkinlik alanına girebilmeleri mümkün olmayacaktır.
- Etkinlik gişesi girişinde online biletinizi hazırlamayı ve biletinize uygun bilet kontrol noktasına girmeyi unutmayınız.Performers

Innarius Demiryürek Basarrrbk BAIME Ilnessa

18 December 2021 Saturday 20:00

19 December 2021 Sunday 02:00


Besa Kule The Q, Çukurambar Mah. 1480. Sok. No:2, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter