28 March 2022 - Monday

Öz Şefkatli Farkındalık Temel Beceri Eğitimi

Online
Öz Şefkatli Farkındalık Temel Beceri Eğitimi

Event Details

Bu çevrimiçi atölye Harvard Üniversitesi yarı zamanlı öğretim üyesi Psikolog Doktor Christopher Germer ve Uzman Psikolog Zeynep Selvili tarafından verilecektir.

Bu atölye çalışması dört gün, her biri üç saat sürecek seanslar olarak tasarlanmıştır.

8 haftalık Öz Şefkatli Farkındalık programının önemli noktalarını sunacak bu atölye çalışması, meditasyon, günlük yaşam uygulamaları, dersler, grup çalışmaları ve tartışmalarla öz şefkati geliştirmek üzere tasarlanmıştır. Kendinizi acı çeken, başarısız veya yetersiz biri olarak hissettiğiniz zamanlarda kendinize nazik ve şefkatli bir şekilde yaklaşmanız için gerekli araçlar size sunulacaktır.

Bu çalışma, akıl ve ruh sağlığı alanındaki uzmanların yanı sıra 18 yaşını doldurmuş herkese açıktır. 
 
Bu eğitime özel olarak, katılımcılar ders içeriğini daha derinlemesine inceleyebilmek için aynı zamanda Öz Şefkat Danışmanlığını da içeren küçük grup seanslarına da katılabilecekler.
 
Öz Şefkat Danışmanlığı nedir? Bu alanda eğitimli ve tecrübeli eğitmenlerle öz şefkat becerileri ve öğretilerinin yerinde öğrenimi ve uygulaması için birlikte çalışmak. Dört, yarım günlük eğitimin arasında fazladan interaktif çalışma seanslarına katılarak öğrenimi optimize etmek.

28 March 2022 Monday 19:30

07 April 2022 Thursday 22:30


Online Event - Zoom

Event Promoter

Biletino Logo
Walk of Life Questions For Organizer?

Walk of Life dünyaca ünlü isimleri sizlerle buluşturuyor.

Comments