11 February 2022 - Friday

Feb's Night!

İstanbul, Beyoğlu
Feb's Night!

Event Details

Avrupa'nın en yetenekli genç kadın DJ'leri arasında gösterilen ANGELIKA, 11 Şubat Cuma günü Blind'da sahne alıyor. 

Leave The Town sizi Afro House, Progressive House, Indie Dance, Deep Tech ve Tech House listeleriyle gecenin geç saatlerine kadar İstanbul'un yeni göz bebeği BLIND'da özgürce dans etmeye çağrıyor!


Kapı Açılışı: 21:00

Warm-Up: Feyyaz (21:00 - 23:00)
Main Stage: ANGELIKA (23:00 - 02:00)

Etkinlik Kuralları

Etkinlik 18 yaş ve üzeri katılımcılar için geçerlidir.
Etkinlik alanına dışarıdan yiyecek - içecek, kesici, delici, yanıcı ve patlayıcı maddeler sokmak kesinlikle yasaktır.
Etkinlik katılımcıları etkinlik alanı içerisinde fotoğraf & video çekiminin yapılacağını kabul eder.
Yazılı izin olmadığı takdirde profesyonel görüntü kayıt cihazları sokmak ve çekim yapmak yasaktır.
Profesyonel olmayan cihazlarla, diğer misafirleri ve performans veren sanatçıları rahatsız edecek ve özel hayatının gizliliğini ihlal edecek çekim yapılmamasına özen gösterilmesi beklenmektedir. 
Flaşlı çekim yapmak kesinlikle yasaktır.
Organizasyon sahibi ve mekan yetkilileri uygun görmedikleri kişileri etkinlik ve backstage alanına almama hakkına sahiptir.
Kadın-erkek sayısındaki dengeye, tavır, üslup, giyim ve genel anlamıyla uygunluk konularına özellikle özen gösterilmekte olup bu ve bu gibi sebeplerden ötürü gelenler girişte alınmayacaktır. Bunun kararı tamamen kapı personelinin inisiyatifindedir. Kapı önünde çalışan personelin vereceği karar kesin olmakla birlikte her koşulda geçerliliğe sahiptir.
Etkinlik alanına gelirken misafirlerimizin aşı kartını, aşı kartı yok ise PCR testi veya hastalığı geçirmiş olduğuna dair HES uygulaması üzerinden ilgili ibrazın yapılması gerekmektedir. Aşı kartı/PCR testi olmayan katılımcıların etkinlik alanına girebilmeleri mümkün olmayacaktır ve bilet iadesi yapılmayacaktır.
Satın alınan bilet (ayrıca özel olarak yazılı izin alınmadığı takdirde), reklam, yarışma, çekiliş, promosyon da dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere kişisel kullanım haricinde ticari ya da ticari olmayan amaçlarla kullanılamaz. Bu amaçlarla ilgili kullanılan bilet iptal edilir ve beraberinde yasal işlem başlatılır.

Performers

FEYYAZ ANGELIKA

11 February 2022 Friday 21:00

12 February 2022 Saturday 02:00


Blind, Asmalı Mescit, Şehbender Sokak No:3, Beyoğlu/İstanbul, Türkiye, Beyoğlu, İstanbul


View Map

Event Promoter

Leave The Town
Leave The Town Questions For Organizer?

Leave The Town doğanın derinliklerine ve zirve noktalarına ekstrem keşif programları düzenler. Katılımcılar doğanın zirvelerinde düzenlenen partilerde doyasıya eğlenir ve müziğin tadını çıkartır.