25 December 2021 - Saturday

Nature Calls You! - Extreme Techno Party

Kocaeli, Kartepe
Nature Calls You! - Extreme Techno Party

Event Details

2021 yılının son cumartesi günü Türkiye'de bir ilki gerçekleştiriyor ve şehirden uzakta 1.500 metre yükseklikte bir dağın zirvesinde muhteşem bir extreme party düzenliyoruz.

Bir tarafınız İzmit Körfezi bir tarafınız Sapanca Gölü. Doğanın en zirvesinde extreme eğlence sizi bekliyor. 
 

Nature Calls You! programında İstanbul'dan belirlenmiş noktalardan kalkan otobüsümüzle Kartepe'de hiking yapacağımız alana geçiyoruz. Ortalama molalarla birlikte 4 saatlik hiking maceramızda dağ rehberlerimiz sizleri ekstrem soğukta hayatta kalmak konusunda bilgilendirecekler. Doğanın içerisinde, ormanın derinliklerinde yapmış olduğumuz hiking sonrasında teleferiklerimizle 1.500 metre irtifaya tırmanıyor ve Kartepe'nin en zirve noktasında WARM-UP Techno Party düzenliyoruz.

Eğer Leave The Town'la yola çıkmışsan, bil ki her şey ekstrem! Şimdi hikayeni değiştir!

*Leave The Town doğanın derinliklerine ve zirve noktalarına ekstrem keşif programları düzenler.

Katılımcılar bilinen rotaların aksine yeni yerler keşfederek, zorlu patikalardan geçer ve doğanın zirve noktalarına ulaşır.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

- Ulaşım
- Breakfast BOX - Sabah Kahvaltısı
- Sıcak içecek ikramları ve aperitifler
- Hiking
- Workshop
- Teleferik
- Barbecue
- Techno Party
- Seyahat Sağlık Sigortası


Önemli Kurallar:

1- Programlara sadece 18 yaş ve üzerindeki kişiler katılım sağlayabilir.

2- Etkinlikler her türlü hava koşullarında gerçekleştirilebilir. Katılımcıların hava şartlarına hazırlıklı gelmeleri beklenmektedir. Leave The Town ekstrem hava olayları olduğu takdirde program ya da aktivite iptali yapabilir.

3- Leave The Town tüm aktiviteler için maksimum güvenlik önlemlerini almaktadır. Her bir katılımcısı için seyahat sağlık sigortası yapmaktadır. Her bir katılımcıya aktivite öncesinde Leave The Town ekibi tarafından dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda uyarılar yapılmaktadır.

4-Katılımcıların Leave The Town programlarına; kesici, yanıcı, parlayıcı, patlayıcı ve ruhsatlı/ruhsatsız silah ile lazer ekipmanları vb. getirmeleri yasaktır. Bu tarz ekipmanlarla gelen katılımcılar olduğu takdirde herhangi bir geri ödeme yapılmaksızın tur programına katılımı gerçekleşmeyecektir.

5- Katılımcıların özel eşyalarının kaybolmasından Leave The Town sorumlu tutulamaz. Özel eşyaların sorumluluğu şahsa aittir. Program süresince Leave The Town ekibine hiçbir özel eşya emanet edilemez. 

6- Etkinlik alanına gelirken Aşı Kartı veya en geç 48 saat öncesinden yapılmış PCR test sonucunuzu yanınızda bulundurmanızı rica ederiz. Aşı Kartı veya PCR sonucu olmayan misafirlerimiz programa kabul edilemeyecektir.

7- Leave The Town, program için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla programa almama hakkına sahiptir.

SIRT ÇANTASI - Öneri Listesi:

Programa kalın kıyafetler giyerek gelmeniz önerilir.

- Sıcak Tutacak İçlik
- Waterproof Boat
- Su Matarası
- Eldiven ve Bere
- Trekking Kıyafetleri

Performers

Dağ Rehberi Dağ Rehberi DJ

25 December 2021 Saturday 06:00

25 December 2021 Saturday 21:00


Geyik Alanı KARTEPE, Nusretiye, Kartepe/Kocaeli, Türkiye, Kartepe, Kocaeli


View Map

Event Promoter

Leave The Town
Leave The Town Questions For Organizer?

Leave The Town doğanın derinliklerine ve zirve noktalarına ekstrem keşif programları düzenler. Katılımcılar doğanın zirvelerinde düzenlenen partilerde doyasıya eğlenir ve müziğin tadını çıkartır.