12 January 2022 - Wednesday

Derin Okuma Düşünce Gücüyle Tedavi

Online
Derin Okuma Düşünce Gücüyle Tedavi

Event Details

Düşünce Gücüyle Tedavi

"Bilmek istediğim her şeyi iç rehberim bana söyler."
"İhtiyacım olan her şeyi Evren bana sunar."
"Hayatımda her şey olduğu gibi iyi ve güzel."

Bu cümlelere uzun zamandır inanıyorum.
Bunlar yeni bilgiler değil. Binlerce yıldır söylenen, sonsuza dek söylenecek şeyler. İyileşme yolunda olan herkesin yararlanabilmesi için bu eski bilgeliği ve bilgiyi bir araya toplamak bana müthiş keyif verdi. Hastalarıma, aynı alanda çalışan arkadaşlarıma, öğretmenlerime ve Yüce Sonsuz Akla, başkalarıyla paylaşabilmem için beni kanal olarak kullandığı ve bildiğim her şeyi öğrettiği için bu kitabı hepinize adıyorum.

-Louise L. Hay

Düşünce Gücüyle Tedavi Derin Okuma Atölyesi, Amerikalı yazar Louise L. Hay'in çok satan Düşünce Gücüyle Tedavi kitabından hareketle fiziksel ve ruhsal olarak yaşadığınız rahatsızlıklarınızın kaynağını keşfetmeniz ve tüm bunları dönüştürüp nasıl iyileşeceğinizi öğrenmeniz amacıyla tasarlanmış bir atölyedir. Heal Your Life eğitmeni Dilara Duman'ın anlatıcısı olduğu Derin Okuma Atölyesi toplamda 8 haftadan oluşmaktadır.

Heal Your Life eğitmeni Dilara Duman ile okuma yolcuğuna çıkılan ve her hafta belirlenen yere kadar okuma yapılarak, yazarın anlatmak istedikleri üzerine farkındalık arrtırmaya yönelik etkileşim sağlanan atölyede, yaşamımıza bakış açımızı değiştirecek ve negatif düşüncelerimizden sıyrılarak üreteceğimiz pozitif düşüncelerimizle hayatımızda birçok dönüşüm başlatabileceğiz.

Dilara Duman - Heal Your Life Eğitmeni | Kişisel Gelişim Uzmanı | Dönüşüm Koçu | Editör

Dilara Duman kendini dönüştürme yolculuğunda, dönüşümün en etkin yolu aktarmak olduğu için kişisel gelişim eğitmeni oldu. Kişisel gelişim alanında çok satanlar listesinden inmeyen Amerikalı yazar ve kişisel gelişim duayeni Louise L. Hay'in geliştirdiği Heal Your Life( Hayatınızı İyileştirin) Eğitmeni olan Dilara Duman, bunun yanı sıra birçok konuda seminerler veren bir Kişisel Gelişim Uzmanı ve Dönüşüm Koçu'dur. 8 yıldır bir felsefe derneğinde felsefe çalışmakta olup, koçluk çalışmalarının alt yapısına her zaman felsefi bir bakış açısını, etik ve ahlak öğelerini ilave eder. Aynı zamanda Mümkün Dergi'de editörlük yapan Dilara Duman kendisini yolda tutan halleri yazmak, anlatmak ve insanların kalplerine dokunmak olarak tanımlar.

12 January 2022 Wednesday 20:00

02 March 2022 Wednesday 21:00


Online Event - ZOOM

Event Promoter

Biletino Logo
Bi' Oda Atölye Questions For Organizer?

Bi'Oda Atölye, Editör ve Yazar Koçu Serda Kranda Kapucuoğlu tarafından kişisel gelişim, okur/yazar atölyeleri ve okuma kulüpleri organize etmek üzere kuruldu.

Comments