01 March 2022 - Tuesday

ELVAN OMAY İLE ''YETERİNCE İYİ'' KARAR VERMEK

Online
ELVAN OMAY İLE ''YETERİNCE İYİ'' KARAR VERMEK

Event Details

Doğru kararlar vermek, iyi bir yönetici, lider veya girişimci olmanın temeli. Ancak araştırmalar gösteriyor ki, duygularımız karar verme becerimizi önemli ölçüde etkileyerek doğru yargılara varmamızı engelliyor. Özellikle de belirsizliğin ve karmaşanın yoğun olduğu dönemlerde…

Bu online atölyede etkili karar vermenin önündeki karar verme yorgunluğu, pişmanlık korkusu ve kendini yeterince tanımamak gibi engelleri inceliyoruz. Karar verme psikolojisini mercek altına alıp yargılarımızı etkileyebilecek bilinçdışı unsurları tartışıyoruz. Karar verirken rekabet edebilen sezgilerimize ve rasyonel düşünceye açmamız gereken alanı inceliyoruz. Çelişkilerimizi yeni bir ışıkla görmemizi sağlayacak daha özgüvenli bir zihniyetle kararlarımızı ele almanın yollarını çalışıyoruz. Ve mükemmel olmayan kararlarla barışmayı ve kimi kararlarımızı yolda tamir ederek güncellemeyi öğreniyoruz.

Atölye Lideri

Elvan Omay İzmir Amerikan Lisesi’nden mezun olduktan sonra 1991’de Boğaziçi Üniversitesi İşletme’yi bitirdi. Nokta, Aktüel ve Milliyet Dergi Grubu’nda muhabirlik ve editörlük yaptı. National Geographic Türkiye’nin yayın yönetmenliğini üç yıl yürüttü. Daha sonra kariyerine kurumsal iletişim ve pazarlama alanında devam etti. Efes Pilsen, Hürriyet, Shell Türkiye’de çalıştı. Kuruluş yıllarında Özyeğin Üniversitesi’nin iletişim direktörlüğünü, ardından Bilgi Üniversitesi’nin PR direktörlüğünü üstlendi. 2011-2012 yıllarında Özyeğin Üniversitesi’nde Executive MBA’i bitirdi.

Atölye Hakkında

Atölyemiz, 20.00 – 22.30 saatleri arasında gerçekleşecektir.

Zoom platformu üzerinden sunduğumuz online atölyemiz için kaydınızı yaptıktan sonra, etkinlik için bağlanacağınız link ve online deneyim hakkındaki faydalı ön bilgiler, etkinlikten 2 saat önce e-posta adresinize gönderilecektir.

01 March 2022 Tuesday 20:00

01 March 2022 Tuesday 22:30


Online Event - Zoom

Event Promoter

Comments