10 December 2021 - Friday

Raven x Mystic Worlds Presents: Twin City Project WXZ_O

Ankara
Raven x Mystic Worlds Presents: Twin City Project WXZ_O

Event Details

  İtalya’nın Viterbo şehrinde doğup büyüyen DJ ve Prodüktör WZXO, sarsıcı parçalarıyla techno camiasında adını karanlık, rave, endüstriyel ve hardcore tarzıyla duyurmayı başardı. Hızlı bir yükseliş gösteren sanatçı, parçalarında old school, 90’lar ve rave kültürü tekrar günümüze uyarlayadı. DJ setlerinde ise yüksek tansiyonu sonuna kadar hissettiren devasa kickler, yırtıcı lead’ler ve hareketli 90’lar seslerini bir araya getirerek imza bir tarz oluşturdu. Parçalarıyla Amelie Lens, DYEN, 999999999 ve Shlomo gibi sanatçıların ilgisini çeken ve desteğini alan WZXO, Raven x Mystic Worlds katkılarıyla 10 Aralık Cuma gecesi Pixel dans pistini yıkacarak sizlere unutamayacağınız bir gece yaştacak.


  Türkiye’nin Rize şehrinde doğup, büyüyen B-Drive’ın müziğe olan sevgisi 14 yaşında kendi yaptığı kaset çalarlar ve radyolar ile başladı. Chicago’da geçirdiği eğitim yılları süresince DJ’lik yapmaya kendi partilerinin organize etmeye, hislerini müziğiyle dinleyicileriyle buluştmaya başladı. 20 yıllık DJ’lik tecrübesi ile her kıta da sahne almayı başaran B-Drive, kendine has derin ve hipnotik tarzını güçlü baslar ile süslerken 2012 de ilk albümünü çıkardı. Elektronik müziğe duyduğu derin sevgi ve ilginin sonucunda İstanbul’da bir club açmaya karar veren B-Drive, Temple Club’ın adını uluslar arası bir şekilde duyurmayı başardı. Temple da düzenlediği Mystic Worlds Presents geceleriyle İstanbul’da sansasyon yaratan başarılı gecelere imza atan B-Drive Pixel’de sizleri karanlık ve hızlı bir yolculuğa çıkaracak.

  Uzun zamandır müzik camiasının içerisinde olan S7, farklı müzik tarzlarında başladığı dj’lik kariyerini techno ile tanışmasıyla keskin bir rota çizerek o yönde emin adımlarla ilerlemeye başladı. Berlin ziyaretinde karanlık ve kirli seslere olan sevgisini ve acid techno’ya olan aşkını keşfeden S7 tarzını hipnotik, rave, industrial ve bolca 303 ögeleriyle doldurarak agresif bir tarz oluşturdu. Ankara da Ares Events’in düzenlediği private partilerde adını duyurmaya başlayan S7 kısa sürede Ankara techno camiasındaki yerini aldı. Düzenlediği partileri bir üst seviyeye taşımak amacıyla Raven Presents adı aldı partiler düzenleyerek başarılı işlere imza attı. DYEN, Boris, VCL, Maharti ve Vendex, Thomas Schumacher gibi önemli isimlerle birlikte sahne alan S7, 10 Aralık gecesi Pixel kabininde kıyameti yaşatacak.

  Dismalsky, başkent Ankara'dan köklenerek yarattığı melankolik atmosferle son zamanlarin lokal bazda en sansasyonel projelerinden. Setlerinde yürüttüğü buğulu soundu ve duygu yüklü melodileri, kullandığı kirli kickler ve agresif mixing stiliyle tamamlayan sanatçı kurguladığı distopik akışla kısa sürede dinleyicinin beğenisini kazanarak underground sahnede yerini aldı. Parfait, Rikhter ve Maharti gibi pek çok başarılı isimle aynı sahneyi paylaşmış olan Dismalsky aka dismalboy 10 Aralık gecesi seni etkisinden kurtulamayacağın bir distopyaya davet ediyor.

 Etkinlikte kadın erkek oranına dikkat edilecektir. Organizatör uygun bulmadığı kişileri etkinliğe almama hakkına sahiptir.

10 December 2021 Friday 22:00

11 December 2021 Saturday 01:00


Pixel, Tunus caddesi No:66, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Raven Questions For Organizer?

Ankara Based Techno Event Organization Company

Comments