28 October 2021 - Thursday

Dresscode: Hallowen

Ankara
Dresscode: Hallowen

Event Details

Barselona da doğup büyüyen 15’li yaşlarında dj’liğe ve 2016 yılında ise prodüksiyona başlayan Vendex farklı elektronik müzik janralarında müzik yaptıktan sonra techno’ya yoğunlaştı. Karanlık, endüstriyel, acid ve sert techno ile sound’unu belirleyen Vendex, filozofisiyle birlikte karanlığın siyah pelerinine büründü ve maskesiyle Dante’nin ilahi komedyasını clublar’ın dans pistine taşıdı ! Cadılar bayramı gecesi Vendex sizleri yer altı dünyasından gelen sesleri ve karanlık melodileriyle bir yolculuğa çıkarak. Kirli kickleri göğüsünüzü titretirken size korkunun ne oldugunu ve cehennemin 7 katını gösterecek sonunda ise sizleri cennete kavuşturacak !

İspanyanın en gözde şehirlerinden olan Barselona’lı DJ Moldetek 2018’in başlarında prodüksiyona başladı. Bozulmuş kirli kickelere ve TB-303’e olan sevgisini keşfeden Moldetek techno’nun her çeşit underground tarzına Acid dokunuşları ekleyerek trippy melodiler, sert ve hızlı bassalar ile müziğini sevdikleriyle buluşturuyor. Cadılar bayramında Pixel kabininde Live çalarak sizlere kirli kickleri ve 303’ün çığlık atan analog acid sesiyle korkutucu ama bir o kadar da haz alacağınız bir gece yaşatacak.

Uzun zamandır müzik camiasının içerisinde olan S7, farklı müzik tarzlarında başladığı dj’lik kariyerini techno ile tanışmasıyla keskin bir rota çizerek o yönde emin adımlarla ilerlemeye başladı. Berlin ziyaretinde karanlık, ürkütücü ve kirli seslere olan sevgisini ve acid techno’ya olan aşkını keşfeden S7 tarzını hipnotik, rave, industrial ve bolca 303 ögeleriyle doldurarak agresif bir tarz oluşturdu. Ares, Raven ve Pixel resident DJ’liğini yapan S7 28 Ekim gecesi yine sizleri şaşırtmaya devam edecek !

28 October 2021 Thursday 21:00

29 October 2021 Friday 02:00


Pixel, Tunus caddesi No:66, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Raven Questions For Organizer?

Ankara Based Techno Event Organization Company

Comments