09 December 2021 - Thursday

Bar Games 2

İstanbul, Kadıköy
Bar Games 2

Event Details

1) Bar Games 2 etkinliği 9 Aralık Perşembe günü 20.00-01.00 saatleri arasında Caddebostan Saloon Sheriff'te gerçekleştirilecektir.

2) Etkinlikte, "Beer Pong, Langırt, Dart" gibi bar oyunlarıyla beraber talebe göre masa oyunları da oynanabilecektir.

3) Katılmak isteyenler için sürpriz ödüllü "Langırt Turnuvası" yapılacaktır.

4) Etkinlikte katılımcı kontenjanı sınırlı olduğu için alınacak olan biletlerde öncelik Boat Party veya Halloween Party etkinliklerine katılanlara aittir.

5) Berlin ve Mexico City isimli iki tip bilet bulunmaktadır. Her iki bilet de 110 TL olup Berlin bileti bir bira, “Mexico City” bileti bir Tequila shot içermektedir.

6) Etkinliğe katılım için 2 doz aşı veya etkinlikten önceki son 48 saat içinde yapılmış negatif sonuçlu PCR testi beyanı beyanı zorunludur.

7) Tüm katılımcıların etkinliğe girişte HES kodunu ibraz etmesi zorunludur.

8) Etkinlikte 18 yaş sınırı bulunmaktadır.

9) Organizasyon firması etkinlik için uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

10)Tüm katılımcıların, Berlin veya Mexico City  kategorisindeki ikram içkilerini alabilmesi için etkinlik alanındaki görevliden kontrol esnasında fiziki içki fişlerini alması gerekmektedir.

09 December 2021 Thursday 20:00

10 December 2021 Friday 01:00


saloon sheriff, caddebostan mah iskele sokak no:46, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Griffin Organization
Griffin Organization

Griffin Organization, 2015 yılından bugüne geniş bir yelpazede çeşitli etkinlik ve organizasyonlar yapmış bir ekibin kurucusu olduğu bir yapıdır. Griffin, 2019 senesinde - ekibin ortak olarak aldığı kararla- yeni bir organizasyon şemasıyla ve yeni alanlarda faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur. “With the students, by the students, for the students” kuruluş mottosuyla öncelikli olarak üniversite öğrencilerine yönelik etkinlik ve organizasyonlar düzenlenmiştir. Şimdi ise güvenle ve doyasıya eğlenmek isteyen herkese hitap eden bir organizasyon firmasıdır.