03 November 2021 - Wednesday

Halloween Party

İstanbul
Halloween Party

Event Details

1)    Halloween Party 03 Kasım Çarşamba günü 20.00-00.00 saatleri arasında Ayı-Şaşkınbakkal’da yapılacaktır.

2)    “Economy” ve “Prestige” olmak üzere iki tip bilet bulunmaktadır. "Economy" bileti 110 TL olup 1 Tuborg 50’lik şişe bira, “Prestige” bileti 135 TL olup bir vokta enerji içermektedir.

3)    Etkinlik süresi boyunca Jagger ve Tekila shot fiyatları 20 TL olarak sabitlenmiştir.

4)    Etkinlik alanında makyöz bulunacak olup ekstra ücrete tabidir.

5)    Etkinlik için kostüm zorunluluğu bulunmamaktadır.

6)    Etkinliğe katılım için 2 doz aşı veya en geç etkinlikten önceki son 48 saat içinde yapılmış negatif sonuçlu PCR testi beyanı beyanı zorunludur.

7)    Tüm katılımcıların etkinliğe girişte HES kodunu ibraz etmesi zorunludur.

8)    Etkinlikte 18 yaş sınırı bulunmaktadır.

9)    Organizasyon firması, diğer misafirleri rahatsız eden/edecek nitelikte, uygun görmediği kişileri etkinlik için bilet bedelini iade etmek koşuluyla, etkinlik mekanına kişiyi almama hakkına sahiptir.

10)Tüm katılımcılara Sole Shine Beauty-Acarkent”ten 31 Ekim 2021-30 Kasım 2021 tarihleri arasında tüm işlemlerde geçerli %30 indirim çeki verilecektir.

11) Tüm katılımcıların, economy veya prestige kategorisindeki ikram içkilerini alabilmesi için etkinlik alanındaki görevliden kontrol esnasında fiziki içki fişlerini alması gerekmektedir.

Güncel etkinlik detaylarını takip etmek ve sürpriz hediyelerden yararlanmak için bizi Instagram'dan takip etmeyi unutmayın.

03 November 2021 Wednesday 20:00

03 November 2021 Wednesday 23:55


Ayı Şaşkınbakkal, Suadiye, Kazım Özalp Sk. No:36, 34740 Kadıköy/İstanbul, Türkiye, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Griffin Organization
Griffin Organization Questions For Organizer?

Griffin Organization, 2015 yılından bugüne geniş bir yelpazede çeşitli etkinlik ve organizasyonlar yapmış bir ekibin kurucusu olduğu bir yapıdır. Griffin, 2019 senesinde - ekibin ortak olarak aldığı kararla- yeni bir organizasyon şemasıyla ve yeni alanlarda faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur. “With the students, by the students, for the students” kuruluş mottosuyla öncelikli olarak üniversite öğrencilerine yönelik etkinlik ve organizasyonlar düzenlenmiştir. Şimdi ise güvenle ve doyasıya eğlenmek isteyen herkese hitap eden bir organizasyon firmasıdır.

Comments